Farba garnier

Príspevok v téme: Farba garnier
natasha

Potrebujem poradit, chela by som sa popytat aku mate skusenost s farbou Garnier Nutrisse, chem si ju kupit len neviem aka je, lebo raz som si kupila farbu od Palete a zacali mi z nej vypadavt vlasi no potom som skusila Palete deluxe a ta faba je super ale chcem iny odtien a ten ma iba garnier, nechem zase ryskovat ze mi zacnu vypadavt vlasy. Ake mate skusenosti vy?? prosim poradte. Dakujem

chrobacik 23

caute.....chcem sa spýtat ci niekto z vas neppouziva nahodou garnier nutrisse nourishing nutri-browns roasted coffee b2.Velmi sa mi paci ale neviem ci chyta tal ako na obrazku.

mnamka257

garnier je vseobecne velmi spolahliva a kvalitna znacka kozmetiky.takze podla mna kludne ju mozes vyskusat...drzim palce :)

Maryyyyy

Ahojte, chcem sa poradit..Mam prirodzene hnede vlasy avsak ked som si ich pred cca rokom prefarbila farbou palette ktora zosvetluje a farbi v jednom(intenzivna cervena) tak mi zacali vypadavat...Chcem sa spytat, ci Garnier farby nenicia vlasy...mam asi 10 cm odrastene vlasy a ta cervena sa uz vymyla,a je taka vytahana...proste teraz to vyzera dost zle a chcem si ich prefarbit...aky odtien mam pouzit ked chcem co najprirodzenejsiu hnedu?? uvazujem aj nad Hennou...dakujem za rady

suns

lucisek - presne casting som použila už 2krát, lenže na moje bledé vyrastajúce korienky to chytilo na bledo a ostaté vlasy boli tmavé. Čiže som dopadla tak, že som si kúpila čokoládový casting, centimeter pri korienkoch som mala tehlovo červený a ostatok vlasov hnedé! Tento je farbiaci krém, preto tak nekryje ako farba, je to pre mňa slabé, som zistila... ale nevadí, je to super kvalitné a určite sa vám to hodí, mne ale nie:(

lucisek

skus loreal casting cream gloss..je to na nieco ako keby si si dala sampon, postupne sa vymyva a na vlaskoch super ukaze...nevyzera to umelo ako klasicka farba...ked som mala melir a davala som si na to tiez hnedu tak mi to chytilo tmavo ale po par umytiach mi to zbledlo do tho odtiena co som chcela

suns

babenky otazka - od januara sa farbim na hnedo /bola som prirodna nefarbena blondyna/ zmena je to super:) minuly mesiac som sa farbila Garnier tmavo hneda, chytila mi na cierno, a teraz by som chcela nejaku bledsie hnedu. Ked si to doma nafarbim Garnier, chyti mi to? co myslite? dik

Natalii

farbu Garniere Nutrisse odtieň Sahara možem len VRELO odporučit. Vlasy boli veľmi pekne tónované, taká krásna strieborno - platinová farba.Tiež som sa bála výsledku, ale kamarátke to \"chytilo\" rovnako ako mne a pritom mala farbu pred farbením..úplne odlišnú ako ja. Tak vela úspechov. :D

pipinula

mate uz niekto skusenosti s farbou na vlasy Garnier nutrisse creme odtien 111 Sahara- Blond velmi svetla popolava???? moja vlasy tiez blond do popolava ale uz odrastaju a bojim sa ako to chyti..

lumi

ahojte, s garnier farbami nema dobre skusenosti, nie su leskle a moje vlasy su po nich take prasive, a nikdy mi nezafarbia vlasy na pozadovany odtien. teraz som vyskusala loreal a som ovela viac spokojna- pekna farba a leskla.
a inak blond melir sa hodi do vsetkych farieb vlasov.

Ikaa

aooj,chcem sa opýtať,ak máte skúsenosti,ked mám prirodzené tmavoblondave vlasy a na tom blond melír,mozem si dat loreal casting color?akoby to chytilo?dakujeem