Farba garnier

Príspevok v téme: Farba garnier
natasha

Potrebujem poradit, chela by som sa popytat aku mate skusenost s farbou Garnier Nutrisse, chem si ju kupit len neviem aka je, lebo raz som si kupila farbu od Palete a zacali mi z nej vypadavt vlasi no potom som skusila Palete deluxe a ta faba je super ale chcem iny odtien a ten ma iba garnier, nechem zase ryskovat ze mi zacnu vypadavt vlasy. Ake mate skusenosti vy?? prosim poradte. Dakujem

dodo

caute.....joj nikdy si nekupujte fabru palette E20 ja som si zafarfil chcel som bielu a vyzeral som ako kuriatko total zlte a pritom mam svetle vlasy a nevyse som si ju nechal posobit 45min kolko sa ma..mno potom som chytil strojcek a isto do dohola:)))nikdy viac

alic3

ja som si tiez roky farbila vlasy, az som dosla na to, ze moja vlastna farba sa mi hodi najviac. no ale garnier natea (vtedy sa to tak este volalo) bola asi najlepsia farba, aku som kedy vyskusala. z toho hladiska, ze najmenej nicila vlasy.

miroslavaa

No, poradiť ste mi neporadili, ale akurat mam na vlasoch GARNIER NUTRISSE farbu, nechávam ju pôsobiť 30 min, lebo mám odolné vlasy, uvidím, čo z toho vyjde:)

miroslavaa

Ja sa tiež chystám farbiť si vlasy, ale nie som rozhodnutá pre značku a odtieň farby, poradili by ste mi, chcem prirodzenú hnedú,ale takú tmavšiu, aby zostala dlho lesklá a neničila vlasy, mám ich kučeravé, aj čokoládková by mohla byť, ale doposiaľ som použ.čokoladovo hnedy šamón od Palette:)

kamilka

IVONKA odporucam ti farbu A10 od pallete ja si uz farbim vela rokov na blond ,alebo farbu ktora je aj plus prasok ....

shellis

Ahojte Palette nie je zla značka,ale iba keď chcete tmave odtiene. Ak chcete blond tak jedine Garnier pretože ja si farbim vlasy na blond a keď som si kupila Palette tak mi uplne spalila vlasy a tak používam garnier a vôbec mi nepáli a ani neštipe ma hlava keď si ju nanášam. Odporúčam.

ivonka

ja som tiez s farbou palette nespokojna som si kupila blond farbu a nakoniec som ich mala zlte...ale chcem radu chcem si kupit blond farbu ale taku trosku do biela mohli by ste mi poradit.mam svetlo hnede vlasy uz s blon melirom diky

_biba_

Ja som už vyskúšala veľmi veľa farieb od palette, wella, loreal, ale garnier je podľa mňa najlepšia farba. A okrem iného ten balzam po farbení je super.