peeling z kavy..

NighT_iLLuSioN

Pred chvíľou som ho skúsila. Mám síce hebkú pokožku ale asi som dostala nejakú alergické reakciu. Tvár mi riadne očervenela, páli a nejak sa mi vyhádzala... dala som si a to krém, aj tabletku proti alergii... uvidíme dúfam že to už horšie nebude =(

illaja

mary-ann,sak tak to bolo: 2 pol.lyz.mletej kavy+1 pol.lyz. tekuteho medu,zmiesat a rozotret po tele,nasledne zmyt.Ze po tom pokozka je dobre prekrvena,je nadhernej farby,je hebka a dycha :-). Myslim si,ze je na case vraciat sa ku prirodnym prostriedkam,lebo z tej chemie postupne zblbneme :-).

mary-anne

necitala som si predosle prispevky, tak sa moj mozno bude opakovat:)
no k teme: ja si ten peeling robievam, teda pomletu kavu a pridam si bud olej, alebo med a na cele telo.
pokozka je uzasna!
potom natriem hydratacnym mliekom..

illaja

Ahojte!Som velmi rada,ze som niekomu urobila radost mojou radou!Su este aj ine skvele veci od maticky Prirody,napr.vyzivovacia a osvezujuca maska na tvar: (dobre aplikovat rano) dokladne zmiesat: 1 zltko + 1 kav.lyzickou medu+pol kav.lyz.oleja-nerafinovaneho(olivoveho,slnecnicoveho) a pridat par kvapiek citronu (cerstveho).Naniest na tvar a cakat,ked to vyschne,potom zmyt.To bude trvat asi 10 min,tvar uplne stiahne,ale to nic. Zvysok masky uzavriet do nejakej nadobky a dat do chladnicky.Moze sa pouzit za 2 dni este raz. Tiez si to robievam a tiez som spokojna.Skuste :-))