nieco ucinne na mocove cesty.. rychlo

wewusa

odporucam lekara, tak ako aj aluska, ja som lezala v nemocnici mala som zapal obliciek, sice nie z mocovych ciest, ale urcite si chod pre lieky, tieto caje a vsetko by si mala pit preventivne stale, nepomozu takto narychlo

mirka 23

Uroval ano, ale tablety obsahuju mastenec, tak pozor naňho. V Lekarni maju Uroval drink sa to vola? Učinna je hlavne D-manosa, ale davkovanie je 2g 3krát denne bez ohladu na to, čo sa piše v pribalovom letaku, toto je učinna davka (tak pisal RNG)

margit

Zápal močových ciest bol u mňa chronický skoro 4 roky.Odporúčam ti ísť k lekárovi,v tvojom prípade nič voľnopredajné nezaberie.Mne najlepšie zaberá antibiotikum Monural.Je to jeden sáčok,ktorý sa večer pred spaním zarobí s vodou a vypije na lačno.Na druhý deň mám pokoj.taktiež doporučujem piť čo najviac urologického čaju.

aluska

ja viem..ale toto pisem z vlastnej skusenosti a v zivote nikdy mi nikto tak nevynadal ako doktor v nemocnici..a mal pravdu, mohla som si za to sama a mohla som byt rada ze som neskoncila z trvalym poskodenim obliciek...a vsetky doplnky vyzivy vysmial...ze je to hlavne slabe(aj ked brusnice su ucinne, ale trochu v inom mnozstve) a ze je to len reklamny tah...

aluska

na tvojom mieste by som isla k doktorke alebo na pohotovost, pretoze tieto doplnky vyzivy su skor na prevenciu, na zapal uz nestacia...na toto (bohuzial) treba lieky...radim ti toho doktora preto, lebo zapal mechura moze do niekolkych hodin prejst do zapalu obliciek a s tym uz treba lezat v nemocnici a pchat do seba strasne silne antibiotika...dufam ze nechces aby to skoncilo takto...netreba to podcenovat..moze to skoncit velmi zle

Denz

Charakteristika a použitie:
UROVAL® manosa obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných látok - monosacharid D-manosu a koncentrovaný extrakt brusníc. D-manosa znemožňuje uchytenie zápalových baktérií na stenách močového mechúra a brusnica je známa po stáročia svojimi dezinfekčnými účinkami. Vďaka vysokému obsahu účinných látok dochádza k zlepšeniu zápalových stavov obvykle už behom 24 hodín! K odplaveniu nežiaducich baktérií, pôvodcom bolestivého zápalu močového mechúra, dochádza až v 90 % prípadov. Ako už bolo spomenuté, komplex je zostavený z prírodných látok a preto u neho nie sú známe žiadne nežiadúce účinky. K dosiahnutiu dlhodobého účinku a prevencie chronických infekcií, je vhodné užívať bylinné kvapky Uroval.