STRAIGHTFORWARD

zuzula11

Smilee ... ja ucim AJ na strednej skole ... Teachers Book dostavame len vtedy, ak si objedname urcity pocet ucebnic pre ziakov ... niektore knihy maju aj Test Book, ale niekde dojde uz len CD na stiahnutie testov .. skus sa spojit s nejakou skolou alebo jazykovkou a cez ucitelov zohnat testy ... alebo napis priamo distributorovi ci by ti nepomohol ... Tieto knihy normalne v knikupectve nekupis ...

smileee

usiko: ano aj a popri studiu si privirabam doucovanim z anglictiny a zacala som s touto knihou a odporucili mi tu teachers book. ale nikde ju neviem zohnat:(

smileee

usiko: ahoj to natk dosla mi ta kniha a nebolo tam nic vlastne to asi ani nebola teachers book od tej co potrebujem. takze som v keli. ty by si mi vedel apomoct dako?

usiko

joj, nepomozem, vo forme mi cera vecer zrusili hodinu, takze som tam dnes rano nesla...takze az next week...ale dovtedy ti asi dojde aj ta kniha...taze asi bezpredmetne...

usiko

teda pointa mala byt ze momentalne ju mam vo firme, kde ucim, takze sa do nej neviem pozriet.....ale zajtra rano pozriem....ok?

usiko

vies, co, momentalne mam knihu vo firme a v mojej sa mi zda ze nie su testy...testy kopirujem z cd , co som doatala k teachers book.....ale mozno su tam testy,...ono tie ucebnice vynovuju, tak ktovie...uvidis....

smileee

usiko: v teachers book nie su testy ? ja som si ju prave objednala mala by mi prist fuha... tak to teda nie som moc nadsena , a cd nie je nahodou k tomu ? ku knihe ?