hroza a des z mravcov v byte

Príspevok v téme: hroza a des z mravcov v byte
beskyd

dobry den, chcel by som sa spytat ci niekto tu nepozna niekoho alebo ci sam nema taky problem ze ked vidi (najma v byte) viac mravcov pokope tak ma z toho taky povedal by som dost neprijemny pocit:D des, zlaknutie, panika, nepohoda, neviem ako to nazvat, nie som psycholog, ale je to dost nafigu najma v lete ked to vylieza a je toho plny byt, neda sa toho zbavit lebo ked sa da nejaky jed na dake miesto, vzdy sa objavia na inom a uz len to cakanie kde sa zas objavia je priserne, nehovoriac o tom zazitku potom ked to vidim. da sa to nejak liecit? zistil som ze dost pomaha alkohol.. minule som sa rano zobudil a v izbe som ich mal asi 200, nikdy predtym tam neboli, len v inych castiach bytu. skoro som sa zblaznil. potom som si dal asi 2 deci borovicky a citil som ze to mam viac na haku, ale neviem ci je to dlhodobe riesenie, chapete:) vdaka za rady a pohodovy den.

zuzic

beskyd des ma asi kazdy:) ja mam taku mensiu fobiu z mravcov ale mam to podmienene z detsvta- ked som mala osem rokov v lese som skocila do mraveniska a liezli po mne tie stipave mravce no fuj. boli vsade naliezli mi pod oblecenie... odvtedy ked vidim hocijakeho mravca je mi zle zacne ma triast a nemozem zaspat mam stale pocit ze po mne lezu...no ale riesit to alkoholom nani moc dobre riesenie. a hlavne nie dlhodobe:)