pohyb-beh, nieco...

Príspevok v téme: pohyb-beh, nieco...
roflol

ahojte, potrebovala by som nejak poradit. pred casom som zacala behavat, ale dlho mi to nevydrzalo. viem ze je to uplne najlepsi sposob, ako sa zbavit nezelanych kil, ale mna to neskutocne nudi! poviem si, ano chcem behat a zhodit, ale aj ked idem sama, strasne sa pri tom nudim. raz som bola s priatelom vo dvojici a bolo to fajn, ale nemame moznost takto spolu chodit. ani s nikym inym :( sma ledva cakam kedy odbehnem co mam a skoncim, a to nie je ono.. mate nejaku radu, ako sa pri behu nenudit? okrem mp3-ky prosim :) a este rada, cim nahradit behanie v zime? vtedy neviem dychat, co ma stipe vzduch.. hm, mam to ja ale problemy ze? :D

raban83

k tomu behaniu si hlavne daj dobre tenisky s mekym spodkom kôli klbom... inak to nudenie šak behanie je o tom aby si vypustila všetko z hlavy a sustredila sa čisto iba na dychanie nohy o tom to je prevetrat si hlavu rozprudiť krv...

roflol

hej a kde si na intraku? mozme pobehovat spolu :D ehehe.. hej musim zacat s tym lebo fakt ked je studeny vzduch v zime tak ma to dychanie az boli..

ojka

ja chodím na intraku tiež po schodoch a aj v škole na devinu tak vybehnem, je to aj lepšie, ako keby mal človek čakať dlho na výťah a ešte tam je aj skôr (:

roflol

jej tak diky.budem si mozno pobehovat na intraku schodmi. a to svihadlo som skusala, to sa mi pozdava asi najviac :D

darika

najlepsie to fitko,ale ak tam nechces chodit...svihadlo,ak byvas v panelaku-schody hore-dole,v zime si mozes dat aj sal cez usta.Aj to som videla.

jajka001_

ale ked ta to tak ci tak nudi, tak zacni chodit na nejaky tanec, latino. urcite ta to bude bavit a aj schudnes aj tancovat sa naucis. alebo nejaky aktivny spolocensky sport