bojujeme za vysnívanú postavu !!

Príspevok v téme: bojujeme za vysnívanú postavu !!
blondiee

ahojte vsetky alebo vsetci ktorí tak ako ja už dlho túžia po krásnej postave...ja som jedna z tých ktoré už niekolkko rokov skusajú rozne diety no namiesto uspech prichadza neustale iba sklamanie vo forme nadbytocnych kil, skaredych pohladov a utrpenia ked som medzi ludmi pretoze musim neustale mysliet na svoje nedostatky.preto som si povedala DOST!

od minulého týždna som sa zacala zdravsie stravovat a pridala som aj cvicenie a uz vidim prve vysledky...mínus 3 kg a hned som svoje sebavedomie posunula o latku vyssiu...zaroven sa vo mne vypestovala nejaku nechut k sladkostiam takze myslim ze som uz konecne na spravnej ceste...budem za svoj sen bojovat tvrdo s disciplinou!
pridajte sa piste svoje nazory uspech a odriekania..
---------------------
Sekcia Šport a zdravie - www.zdravie.sk

zuzic

no to viem ake je...ja som to robila pred tyzdnom a teraz preto ze ked sa ucim neviem preco som kludnejsia a lepsie mi to mysli ked nieco jem:(( bojim sa ze som pribrala...

sisssa--

Jaj zuzic ja x krat si poviem ,ze nebudem jest, sladke ale aj tak si stale kupim do rezervy cosi.A hlavne teraz ked mam mat svoje dni to je hrozne ..

zuzic

segra a ako to vyriesime to neviem...este keby som mala vlastnu domacnost ze jedndoucho sladke nekupim ale takto..:(

zuzic

zdenulka az na to ze ja ani ten pohyb nejak nedodrziavam:(( sladkeho sa este viem zriect len dnes som to vobec nezvladla:(((

zuzic

co mam robit ked mam stresy a jem sladkosti?:( snazim sa chudnut, normalne jem malo aj teraz jem malo normalneho jedla ako obed a tak ale jem sladke:((( co mam robit? mam stresovejsie obdobie a nejak mi to nejde...:(

blondiee

baby gratulujem k vsetkym uspechom!
sophinka vyborny uspech kilo pocas sviatkov dole :D a tiez ti radim hlavu hore a zabudnut co najskor..nech nemas neskor problemy...

funnysunny
musis si sama zvolit nieco co ta bude motivovat...ja uz koli postave trpim niekolko rokov a motivaciu mam hned ked sa na seba pozeram v zrkadle..alebo ked vidim tie chude xxs dievcata...neuspechy si velmi nevycitaj ale skus nabrat znovu to odhodlanie, proetoze to mas hned polovicu uspech...
ja som po silvestri povolila aj sladke som si dala napriek tomu rovnaka vaha...teraz sa snazim opat do toho isteho kolobehu vbehnut..
baby drzim palce a verim v nase uspechy..hlavu hore, zatnut paste a pekne cvicit :D

fenix

ok,ved sa das dufam do poriadku inac ti zavidim,u mna sa stres prejavuje jedenim...kamoska teraz z dovodu ako ty schudla 7 kg a nakolko ma asi 50,vyzera ako keby ani nebola.....
tak hlavu hore dievca