Solarko

Príspevok v téme: Solarko
lilinkaaa

Ahojte mam este kusok jaziev a vyraziek po akne pocula osm,ze solarko je super na toto,ze to prekryje som strasne bleda a tie cervene fliacky vidno a este sa chcem spytat aka je najmensia cena na minutu?lebo v jednom maju 6 min za 2€to je dost vela a vravel mi ze tam musim ist aspon 10krat

thalia2333

ahojte ja prosim odbornika o radu chcela by som ist do solarka aj ked mam znamienko na chrbte prosim vas poratde mi ci mozem ist ked ho prelepim lekoplastom...... dakujemmm.............

sun0808

Ano,take prve 3,4 navstevy by mali byt na minimum minut,zalezi od solaria ake je to minimun.Po tych 3 navstevach by si si mohla pridat,ale zas len minimum,niekde stupnuju po minute,inde po dvoch,ci troch.Ked si pridas,tak opat 3,4navstevy.Napriklad ja som zacinala 3krat 2min.,3krat4min,3krat6min,3krat8min.Potom chodievam len raz za tyzden na tych 6,alebo8min.Myslim si vsak,ze tebe by mali konkretne poradit v solariu,kedze mas problem s pletou,aby si si viac neublizila.Si bleda,mas jazvicky a cervene fliacky, aby ti nestmavli viac ako zvysok pleti,musis ist nato po velmi malych davkach.Mohla by si sa spalit,co hned nieje vidiet,ani citit,ale po niekolkych hodinach.Ak ta pusti hned na 6minut,pytaj sa,ci je to mozne minimum,ze chces ist par krat na minimum,az potom si zvysis davku.Musis byt odlicena,nesmies brat antibiotika.Zvykne visiet na dverach papier,kedy do solaria nesmies,aky si typ pleti+davkovanie minut.Hlavne pomalicky.:)

petet

No ja neviem baby ako vy ale ja ked som bol prvykrat v solarku tak mi ta pani povedala ze na prvykrat mozem iba na 2 minuty a postupne sa zvysovalo kazdy den po 1 minute az na 6 min. Ale to bolo pred 2 rokmi tak neviem ci sa to odvtedy zmenilo,len sa mi zda 6 min na prvykrat dost sila nie.Ale pomohlo mi to naozaj,mal som kozne problemy a po mesacnej kure som mal pokozku ako babatko.

lilinkaaa

dakujem tak a poradis mi uplne na zaciatok ako pravidelne?pojdem zajtra uz na 6 min a ze vraj tyzdemn by som mala chodit kazdy druhy den a potom uz len raz do tyzdna lenze ja to chcem len kvoli pleti a ano tie jazvy su malicke

sun0808

ak si bleda,tak by ti stacilo ist aspon 4krat len na minimum minut,ja chodievam do turba kde je minimum 3minuty.zalezi od daneho solaria.

sun0808

Ahoj,ja mam sice 30rokov,ale zvyknu s mi vyhodit vyrazky,sice malo,hlavne na dekolte,ale tazko s ich zbavit.Mne na toto solarium pomaha,ale netuzim chodit pocas celeho roka akoby som prave dorazila z dovolenky.Nezabudaj,ze vsetko s mierou,pretoze mam par kamaratok,ktore lezia v solarku 2,3krat do tyzdna uz par rokov.Nikdy to nerob.Ja si dam kuru pred letom,no a pocas zimnych mesiacov tam zbehnem raz za desat dni na 6 minut,len preto,aby sa mi stiahlo akne,plus cele
telo je krajsie.momentalne nechodim vobec,pretoze vraj 3 mesiace v roku sa maju vynechat uplne.Ja som platila za 6min.2.70euro,niekde este viac.V poriadnom solarku by ti mali poradit na kolko min.mozes ist.tie jazvy sa ti stiahnu,nie celkom ak su velke.