Zvýšená agresivita

Príspevok v téme: Zvýšená agresivita
Jožin

Dobrý deň (mohol by byť aj lepší ale t oje jedno)
Takže chcel by som od Vás radu. V poslednej dobe som dosť agresívny. ž len keď sa ma niekto opýta čo chcem na naňajky alebo kde som bol, čo som robil a tak. Vtedy sa neviem ovládať. Vždy odpoviem drzo alebo vôbec a potom sa to vo mne varí...
Možno je to tým, že tie otázky sú kladené každodenne a mňa už nebavý stále rovnako na ne odpovedať. Možno je to tým stereotypným spôsobom života. Neviem... A potreboval by som poradiť.
Ďakujem

Jožin

jajka001_ - najst si kamaratov nie je take jednoduche, zvlašť v mojom prípade.
Zviera mám no ono sa so mno nedokaže porozpravat o problemoch takže to je na nič. Hrat na nastroj som skušal gotara ma vytačala poriadne :D lebo ja som lavak a doma mam pre pravaka takže skoro som ju vyhodil oknom. Potom som skusil piano. Ako tak mi to išlo ale dlho som si nezapamätal to čo som s anaučil ked toho bolo čoraz viac.

ShaulaThalit - noo vidiš aspom niekto kto nebyva na vychodnom slovensku :)

jajka001_

jožin, tak nemyslela som to doslovne :) ved mas 18, chod sa bavit s kamosmi von. ak kamosov nemas, cim skor si najdi. zacni chodit na nejaky sport, alebo umelecky kruzok, kup si psa, macku - zvierata velmi pomahaju na stres. zacni hrat na nejaky hudobny nastroj, gitara, bubny....

Jožin

jajka001_ - balit baby? Ja? introvert? asi ťažko ja na take nie som. Ani neviem ako na to a nie som ten tip čo chodí po baroch ako najväčší mestský sedlák.

ShaulaThalit - Z trnavy ale tipujem že to máš strašne daleko...

lost - ten pytel ma napadol dávno ale nemam ho kam dať. Keby som ho mal tak do neho tlčem rano, naobed, večer pred spaním, počas spánku... proste stále. Ja by som ho zničil za pár dní. :)

lost

kup si ten boxovaci pytel alebo ako sa to vola :D

daj si 200 klikov..

je to produktivne:
1. zbavi ta to stresu,hnevu
2. zlepsi sa ti fyzicka > mozes boxovat viac > mozes uvolnit viac stresu :D

Osobne som to este neskusal, ale mam rovnaky problem ako ty. Nekonecne otazky, pocujem ich castejsie ako akekolvek ine otazky, pocujem ich aj ked sa nikto nepyta. Proste je ticho, pozeram film a pocujem ze sa ma pytaju /volaju ma. Moje riesenie bolo ignoracia, flegmatizmus...

ShaulaThalit

Tvoja posledna veta bola tiez taka agresivna v tebe, ze???
Ja mam taky isty problem. Stale dokola pocuvam to iste, potom kricim, som arogantna, ale to vies...
odkial si? keby si bol moj sused, by sme si mohli hadzat taniere do okien