som psychopatka?

Príspevok v téme: som psychopatka?
screene

Zdravim.Je to take cudne ja si nemyslim uplne ze som daka chora alebo nieco ,ale ma napadlo ze to tu napisem.Casto mavam vrazedne myslienky a predstavujem si tak do detailov ako by som niekoho zabila.Mam jednu kamaratku zo skoly pri ktorej sedim a lezie mi na nervy casto a tak detailne si predstavujem presne co by som jej urobila,niekedy si napriklad predsavujem presny postup ze by som ju udrela do brucha potom namocila uterak a s nim ju zaskrtila.Dava mi to taky pocit ze mi to az vadi ze nemozem skusit ci by sa mi to podarilo a ako by to vyzeralo.Bola by to taka ulava...A par krat som uvazovala ze keby som mala niekoho zabit ako by som to urobila.Niesom psychopat viem ze by ma cakalo vezenie a pokazeny zivot.Ale je to zvlastne taha ma to na tu stranu...Neviem....co .....(???)

death

kto nemal tieto stavy nikdy nepochopi... je mi jedno kto vsetko chce zit, ale ja nie..aspon smrt by mala byt slobodna volba a dufam ze po tom bude nieco krajsie.

zuzic

death niekedy som mala aj ja take stavy kym neprisli horsie problemy a nezacala som si trosku viac vazit co mam...ale ked som tak rozmyslala komu by som chybala kamaratka to zabila tym ze anglinarke lebo by nemala na kom sediet a vylievat zlost:)

Denz

bolo by fajn uvedomit si......kolko ludi ma smrtelnu chorobu a ako by chceli zit....
je to fakt na psychiatra take zmyslanie a chovanie ,ze nechciet zit....

00julo

death:

rodine, ludom, ktori ta poznaju a ani si to neuvedomujes..

predstav si, ze ta budu oplakavat, a tomu ver.. niesi kazdemu ukradnuta, a to je fakt!

priklad:
`predstav si ako kazdy vecer tvoja mama place na cintorine nad tvojim hrobom.`

00julo

screene:

Maval som taktiez taketo obdobie, taketo myslienky... az do detailu.. ano filmy v style Hannibal, alebo strach a hnus v LA a mnoho mnoho dalsich skvelych filmov...popici filmy :-)

ale urobil som zasadnu zmenu v mysleni... zacal som nad sebou uvazovat, nad svojim spravanim,,, co a preco tak robim... aky vlastne clovek som.

---->> VYSLEDOK:

dnesna stupidna a trapna spolocnost - ludia v nej si nevyzaduju tolku pozornost.. nestoja ani zato pomyslenie.. ved naco.

MYSLI VIAC NA SEBA .. asi tolko.
si ta jedina / jediny, kto zato stoji.