som psychopatka?

Príspevok v téme: som psychopatka?
screene

Zdravim.Je to take cudne ja si nemyslim uplne ze som daka chora alebo nieco ,ale ma napadlo ze to tu napisem.Casto mavam vrazedne myslienky a predstavujem si tak do detailov ako by som niekoho zabila.Mam jednu kamaratku zo skoly pri ktorej sedim a lezie mi na nervy casto a tak detailne si predstavujem presne co by som jej urobila,niekedy si napriklad predsavujem presny postup ze by som ju udrela do brucha potom namocila uterak a s nim ju zaskrtila.Dava mi to taky pocit ze mi to az vadi ze nemozem skusit ci by sa mi to podarilo a ako by to vyzeralo.Bola by to taka ulava...A par krat som uvazovala ze keby som mala niekoho zabit ako by som to urobila.Niesom psychopat viem ze by ma cakalo vezenie a pokazeny zivot.Ale je to zvlastne taha ma to na tu stranu...Neviem....co .....(???)

kukikuk

screene,
precitala som si podrobne vsetky tvoje reakcie v diskusii a vychadza mi jedno: Ano, si psychopatka. V tejto diskusii nemas zaujem, aby ti nekto pomohol, usilujes sa byt niecim zaujimava. Ako pises, v beznom zivote nedokazes nicim vyniknut, a tym, ktori vynikaju, to z duse zavidis az tak, ze by si ich najradsej zabila (vid. "kamaratka"). A tato diskusia je sposob, ako na seba uputat.

zuzic

myslim ze ano. vies nezda sa mi to uplne v poho take myslienky. akoze keby si sa mala s kym porozpravat nepoviem ale ked nemas s kym...ja si tiez poviem ze zabijem ju ale len v chvilkovom rozhorceni na sekundu potom na to kaslem. jednoducho ako frazu a nie sa este aj zamyslat nad tym ako...podla mna by si mohla ist. ved nic za to nedas a uvidis. nasilu ta tam nikto tahat nebude:) ja by som isla urcite

zuzic

ale nemala by si to riesit sama...neni to dobre, nerozmyslala si niekedy nad psychologom? nikto by to nemusel vediet...ved tam chodi vela ludi...

screene

naozaj nemam komu.Rodicom urcite nie,ti by ma poslali dakde sa liecit,priatelom nemam komu a navyse aj ted to poviem dakej kamoske tak to bude brane iba ako sranda,vtip a nepochopena vec...ja si to riesim sama tieto veci.

zuzic

to nie je dobre...takto sa tie myslienky len budu stupnovat....nemas niekoho komu by si doverovala? priatelov, niekoho od rodiny...alebo take nieco...