zmena farby vlasov

Príspevok v téme: zmena farby vlasov
LuckKaA77

:) je to skor asi otazka na odbornicku - kadernicku :)
Neviem aku farbu vlasov si zvolit. Moja prirodzena farba je stredne plava, oci mam modro sive, pokozku mam dost svetlucku, zda sa mi ze je trocha s nadychom dozlta. No obocie a mihalnice mam uplne cierne. Momentalne mam farbu na vlasoch ktora je velmi podobna mojim prirodzenym vlasom no je to dost nudne a nezaujimave, preto by som chcela nejaku vyraznu zmenu.. No neviem vobec aku farbu si vybrat. Ci nejaku vyraznu cervenu, rysavu alebo blond, alebo...? Dakujem vsetkym za odpovede :)

LuckKaA77

super, dik za rady :) ja asi vyskusam hennu :) asi si ju skusim dat aj na obocie :D lebo fakt neviem ako to bude vyzerat cierne obocie - cervene vlasy.. :D

Katarinna

s pokozkou som na tom tak ako ty...a tiez som blond prirodne...no a zafarbila som si vlasy na cerveno...co na to okolie? tolko pochval som nikdy nedostala :D

Katarinna

s pokozkou som na tom tak ako ty...a tiez som blond prirodne...no a zafarbila som si vlasy na cerveno...co na to okolie? tolko pochval som nikdy nedostala :D

Katarinna

s pokozkou som na tom tak ako ty...a tiez som blond prirodne...no a zafarbila som si vlasy na cerveno...co na to okolie? tolko pochval som nikdy nedostala :D