Bolesti -- chrbtica -- artroza --coccycodynia

Príspevok v téme: Bolesti -- chrbtica -- artroza --coccycodynia
rena_1

Mam silne bolesti, obmedzeny pohyb, chcem poziadat niekoho o pomoc - radu, nakolko vsetka doterajsia liecba bola bezuspesna. Dokonca aj operacia, pri ktorej boli odstranene posledne clanky kostrce. Na poslednom CT su vysledky nasledovne : SI artroza bilat aj s vakuovym fenomenom.
L4/5 protruzia disku o 2,5 mm, kontaktuje DV, L5/S1 protruzia disku dorzálne madiálne o 2.5 mm, bez útlaku DV a korenov. Nepomahaju mi ani lieky proti bolesti. Ked som v klude bez absolutneho pohybu tak mi nic nie je. Ale kazdy pohyb mi sposobuje problemy. Uz neviem aku liecbu mam podstupit.
Neviem, ci v tomto pripade by bola mozna ozonterapia ? DAKUJEKM VELMI PEKNE ZA KAZDU RADU.

Denz

mjanik-ty si myslis,ze akupunkturou nieco zlepsis???
Cvicenie a cvicenie a este raz cvicenie!!!!
Tu akupunktura nepomoze!!!

rena_1

bosulka
verim, ze ozonterapia Ti pomoze. Moja kamaratka ju tiez absolvovala u Mudr.Konika -- bola leziacou pacientkou,
v nemocnici jej zakazovali vstat
z postele. Ked odmietla operaciu poslali ju domov. Brala len silne lieky proti bolesti a potom isla na ozon - dnes robi aj fyzicky narocnejsie prace. Bola tam cca 8 krat.

Ja som tiez v pohode a uplne zdravy clovek, ked sa zobudim. Ale po kratkej chodzi sa zacnu bolesti.

Mjanik - bola som na akupunkture u odbornika -- Mudr.Balaza.

bosulka

rena

som rok po autonehode a len pol roka im trvalo, kým zistili, že všetky problémy sú z chrbtice, to čakanie na vyšetrenie viem čo pre teba znamená, teraz som po operácii krčnej chrbtice ale do tejto druhej op. sa moc nehrniem, aj keď po rokoch ma to možno neminie
dnes som sa zobudila a bolo mi celkom dobre, ale dve hodiny strávené nad sporákom spravili zasa svoje, takže to chce asi naozaj len klud, večer mi písala jedna kočka, že ona bola na ozóne pred šiestimi rokmi a pomohlo jej to, bolesti po ozóne mala vraj mesiac, tak verím že to ustúpi, akurát ma štve, že preležím už druhé vianoce, niekomu ozon zaberie hneď niekomu na tretí-štvrtýkrát, samotný zákrok sa dal vydržať, keď sa však preň rozhodneš, tak si zisti, či to tam kde ťa pošlú robia pod CT, ja som bola v Dunajskej Strede u dr. Koníka, pozri si túto stránku
www.ozonoterapia.biz

mjanik

myslím, že akupunktúra zaberie v počiatočnom štádiu, ale to je vec názoru, mám známu, ktorá na ňu chodila pred operáciou a chodí aj teraz po operácii a myslím, že pri extruzii to moc nepomôže, tak isto nemôžem povedať, že zaberie ozón, lebo som len týždeň po zákroku

rena_1

Mjanik
citala som Vase prispevky , vacsinou propagujete akupunkturu - zial nie je vseliekom , nakolko som ju podstupila tiez -- bez vysledkov.

mjanik

tvoj stav dokáže upraviť akupunktúra ,(rýchlejšie by to bolo išlo pred operáciou,teda nebola by si musela ísť na operáciu)