Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet

Príspevok v téme: Uplne zbavenie ciernych bodiek, uhrov, jaziev uplne cista plet
Juliankaaa

Ahojte mam mastnu plet,bez make upu vyzeram ako bodkovana princezna najviac ma stvu cierne bodky,a a par vyrazok a na brade jazvycki po akne,co som mala volakedy,neviete o nejakom dermatologickom centre,kde bi mi to dako vsetko odstranili a mala by som krasnu plet,som ochotna dat aj vela penazi:)len aby som mala plet ok,pretoze nemam vobec sebavedmie pripadam si skareda,ze sa ludia so mnou nechcu bavit atd.:(

lenuška

kaciatko_7 a čo robíš s tými žilkami na nose? lebo aj ja ich mám práve v tejto oblasti, bola som 2x na laseri, teraz by som mala ísť tretí, ale nevidím žiadny efekt, tak neviem, či sú to neni len vyhodené peniaze

Janka.m

Ahojte ja používam harmančekovú vodičku zarábanú v lekárni až tá mi dala pleť do poriadku :) mala som akné dosť výrazné a teraz už je to oveľa lepšie..síce mi ostali jazvičky ale to sa časom hádam stratí. Podľa mňa si treba sem tam čierne bodky povytláčať a následne pleť ošetriť a na druhý deň není po nich ani stopy síce sa zas objavia ale už menej.

krasnaplet

toto je uz stara tema ale mne dala plet do poriadku albertova. okrem ciernych bodiek som mala aj akne, takze to bolo troska komplikovanejsie. chce to trocha viac trpezlivosti ale vyplati sa. kozmeticke uz nechodim a pouzivam minimum kremov. treba stavit na prirodu a prirodzene osetrovanie. kremy su agresivne a narobia viac skody.

lochness

suhlas, Neem maska od Himalaya je super, da sa dokonca kupit bezne v DM... najlepsie je ju dat po teplej sprche, nechat pol hodku zaschnut, hubkou zmyt a potom hned pouzit Essence pasiky na nos a tvar, mne to takto zabera... a potom daky hydratacny krem samozrejme :)

ka3na

za seba radim masku Neem znacky himalaya herbals, da sa objednat z netu :) dalej pore refiner od biodermy, a inac z domackych receptov sodu bikarbonu, ale to si treba vyskusat ako zareaguje plet :)

lllll

čawte vsetci mam akné a aj čierne bodky a neviem ako sa mám toho zbaviť.Už naozaj dlho používam pleťovú vodu,krémy a gél proti čiernym bodkám... ale moc to nepomáha.... poradte niečo UČINNé
:/ :D

maripaprika

ked som žila v BA navštevovala som kvôli tomu sanny poradenské centrum krásy viedla to tam milá slečna (Alexandra?) mnoho mi poradila aj ma sama ošetrovala. Keby som v tom meste bola isto by som to vyskúšala u nej

vevulik

Ja si myslím, že by si nemala používať žiadne chemické ani lekárske kozmetické produkty. Pleť si každý večer a každé ráno stačí opláchnuť obyčajnou letnou vodou a potom naniesť obyčajný BIO krém . Viem že máš mastnú pleť a preto asi nepoužívaš žiadne krémy lebo si myslíš, že by bola ešte viac tvoja pleť mastná, ale nieje to tak. Akné sa ti tvorí preto lebo tvoja pleť nemá dostatok mastnoty potom si ju začne vytvárať sama a dopadne to tak, že sa ti spraví akné. Ak máš akné strašne veľa a bolí ťa to alebo ten pupienok je veľký zober jednu tyčinku do uší a namoč ju do 40% rumu a nanes na akné pomerne veľké množstvo do rána sa ti na pupienku vytvorí biela hlavička a potom už natieraj len NIVEA krémom. ! v žiadnom prípade nevytláčaj !

vevus

ahojte potrebujem pomoc.mam problem s akne a neviem si rady a po akne mi na tvary zostavaju take hlboke jazvy vyskusala som uz vselico ale zatial mi nic nepomohlo.potrebovala by som poradit.