VIANOCNE PECIVO

darika

adka,tak som zohnala tu sodu ale nemam formicky.Nasla som take nieco divne...no,skusim.Musim nieco mat na stole.
Ja som inak na ostrovoch a tu tie zeny nepecu.Tu sa len kupuje.Bleee

adka00

Darika robila som ich z toho receptu z tej strany DAMA .A namiesto sody bikarbony neviem co by si mohla dat ja som to skusala aj z praskom do peciva ale nie je to ono neboli tie rozky fukane.Ale vies co moja suseda mi raz nieco spomynala ze ona dava do cesta ine ako sodu bikarbonu zajtra sa jej spytam.A kde si ked sa smiem spytat aj tam budes sviatkovat?

darika

adka
len to by som musela byt na Slovensku.Skusim pozriet tu,co moc neverim.Ty si ich robila z ktoreho receptu?Isla by som este dnes zhanat formicky :-)

adka00

Darika formicky na tie fukane rozky dostanes normalne v domacich potrebach.No ja som ich aj ,,predskusala"z polovicnej davky a mozem povedat ze su fantasticke mnamky .

darika

ja odtial mam odskusane len take tie,co som nikdy nerobila.Nie kolace.Tie mam vlastne recepty.Ale na tej stranke mimibazar,mas aj s fotkami a su aj ohodnotene.Vyberaj len tie.Mas zaruku,ze sa podari.Ja som napr nikdy nerobila knedlu a z tej stranky je uzasna.

biopich

smajlik tak uz som dnes robila nejake pernicky ale neviem zatial sa jest daju ale su este cerstve som zvedava do kedy :-/

agaven

darika dik za radu ano ale je to meke ale ja chem aby sa rozipavalo ked po tyzdni v tej krabici ano zmekne ale kukam hodila si link dik vyberiem si cosi a mas aj ty cosi odskusane tak bude to budu to dobre recepty

darika

ved to je recept zeny,ktora ma recepty v na stranke mimibazar.O tej som ja pisala.Ja by som ich tiez urobila,ale neviem ci zozeniem formicky.Hladala som recept podla obrazkov a nenasla.Az ked si ty napisala,ako sa volaju,hned som vygooglila.Len ma nenapdalo,ze treba formicky.