dva roky prerusene studium na medincine

allianea

vlastne to nie su ani cele dva roky....ale aj tak je to dost....neviem sa z toho spamatat. neviete mi niekto poradit... nedokazem obsediet ani sa na nic sustredit...neviem co mama robit

zuzic

ano on studoval v martine, teraz ma 33 rokov...je to ten najlepsi lekar i clovek akeho som kedy poznala operoval ma pre rokom...ako som ti uz hovorila mal prerusene kvoli otcovej tazkej chorobe potom ked to bolo lepsie po dvoch rokoch sa zaradil naspat a vystudoval. nehovorim ze to bolo jednoduche ale vystudoval. rozpravala som sa s nim aj o tomto takze sme si fajn pokecali:) ale musis sa zbavit tej uzkosti, ak sa chces vratit na medinu musis si verit! dobre vies aka je to aj do buducnosti praca, musis byt dusevne silna...

allianea

zuzi vazni poznas niekoho takeho kto to mal tak prerusene, ja som myslela ze som bola jedina siroko daleko....velmi si mi tym pomohla...!
problem je u mna ze mam strasne uzkosti....

zuzic

ak by bol jedniny problem len to prerusenie..jeden znamy lekar- ten najlepsi na svete mal prerusene studium na dva roky kvoli tazkej otcovej chorobe. potom to zvladol zaradit sa naspat a vystudovat. no u teba je asi problem niekde uplne inde...

swistica

no ak si mala, alebo aj stale mas psychicke problemy v ziadnom pripade sa nevracaj na medicinu. Je to tazka skola a taka zataz psychike nepomoze. Viem o pripade ked si student mediciny zmyslel ze je koza a siel sa past na luku .... V kazdom pripade tvoj psychiater/psycholog (neviem kam chodis) by sa k tomu mal vyjadrit.

Sprav si nadstavbu, alebo nejaku lahku vysoku skolu (a urcite nic v smere farmacia, biologia, to je skoro to iste ako na medicine)

allianea

Prerusila som kvoli chorobe, ale aj tak to nebolo spravne. a na druhykrat som uz nemusela predlzit to prerusenie, ale ja som sa rozhodla ist na druhu skolu a tym som sa uplne znicila...

levicaaaaa

allianea: ale k psychiatrovi zrejme chodíš s niečim iným, a asi aj štúdium si prerušila kvôli nejakej chorobe, nie ?

ojka

allianea ak sa necitiš na to, aby si pokračovala v študiu tak tam nenastup znova, nemalo by to zmysel, ked nechceš, alebo nie si na to pripravená....