prsia

nikusiq19

dakujem vam vsekym ale tie silikony nechcem radsej budem mat male ako silikony a to by ani priatel nechcel a ani by ma na to nepustil. chcela by som trochu pribrat viem ze priberiem aj na stehna ale zas ich nemem take tucne zeby im to uskodilo a su predsa cviky na stehna tak dufam ze sa mi podari aspon trocha pribrat.teraz mam 55

aluska

majula ona je fakt mlada, tej nedaju ani pozicku ani si tak laho 2200 eur nenasetri
tak tu netrep bludy..to mozes radit zene milionara a nie mlademu dievcatu 20 rocnemu

majula36

nikusiq19

moja želala by som ti aby ti narástli prsia.Ja som tiež nikdy nemala prsia, mala som kvoli tomu komplexy, skusala som vsetko možné, od cvičenia, cez antikoncepciu po prírodné lieky,mastičky a nič.Môj problém som vyriešila jedine operáciou-mám silikóny a moje komplexy z prsníkov sú preč.Aj keď sa mi nedali na prvý krát urobiť plné trojky-mám slabé trojky, pevné a pekné.
Ver mi nič iné ako opka nepomôže.Našetri si, zober pôžičku....stojí to zato...cca2200EUR a tvoj problém je vyriešený.Si mladučká a keď ta to trápi neváhaj.

nikusiq19

hej je to uz da sa povedat 3 vazna znamost velmi vela toho pre mna urobil a ja ho neopustim len preto ze nechce deti. netzsim preco ich nechce ak dojde na tu temu tak hned zacne rozpravat nieco ine. mozno keby som vedela preco ich tak nechce...mozno sa boji ja neviem ale nenechala by som ho

aluska

chces mi povedat ze ked raz budes chcet mat dieta a on nie, tak s nim budes aj napriek tomu?radsej budes cely zivot bezdetna?

nikusiq19

tak to je ale ja dufam ze ho to prejde ved ma este len 20 a miminko v zivote poriadne nevidel a ani nedrzal. dufam ze casom zmeni nazor a ak nie tak mam smolu ja hadam ho preto nenecham