prsia

niekto.....

Nikusiq19 ,never tomu , že ti lieky pomôžu ja som tomu uverila 3 mesiace som brala DEKOLEN a vysledok ?? Žiadny a ani kremy neučinkuju ja som za zväčšenie prs vyhodila dosť penazi a nič . Jedine ked priberiem zväčšia sa mi aj prsia ale akonahle schudnem tak su prsia tušim ešte menšie ako boli predtym. Mam Podprsenku 75A, takže nič moc. Tiež sa s tym pomaly musim zmieriť ale ja som od teba o 10 rokov staršia a vždy ma to trapi.

aluska

nikusiq zbytocne si to kupis..z toho ti nic nenarastie...ako tomu mozes verit?co si myslis ze ked si bues niecim natiret kozu tak co?nebud naivna a setri si radsej peniaze

nikusiq19

vie mi este niektoporadit ohladom tych tabletiek alebo vraj su aj gely z morskych rias a ovsenych vlociek kde to kupim

nikusiq19

diky tak hak beriem ale to nejak nepomaha a pribrat? neviem mam57 myslim ze mi to staci a ked priberiem tak urcite len ne na prsia. a co nejake tabletky?

alternantka

Mne sa trosku "zvacsili", ci skor naliali kratko po tom, ako som zacala uzivat HAK, ale to je len docasny efekt. Na vahe som nepribrala, ale citim to - kupujem vacsie podprsenky. Iny sposob "ozajstneho zvacsenia nie je, iba silikon. Mozno nejake cvicenie na prsne svalstvo... ale to skor prsia spevni, ale nezvacsi.