Multi-gyn actigel

multigyn

Ako prvá pomoc je vynikajúca, neviem či lieči lebo ja mám v jednom kuse problémy ale tento gel vynikajúco ulavi od svrbenie na celý deň v priebehu niekolkých minút.Je síce drahý ale ked si predstavím že kolko stoja ostatné /
(cca 10 eur) a sú viacmenej k ničomu tak sa určite oplatí zainvestovať.Inak skušala som ako prevenciu v poradi od najlepšieho (multigyn flora plus, multigyn actigel, floragyn, vagilact, gynoflor,gyntima, lactofeel- počas neho sa mi začala zase mykoza,ale niekomu mož vyhovovať)

a da

Aj mne tento gelik velmi pomaha, pouzivam ho, stale po pohl.styku a okrem toho, hned ako pocitujem "nepohodlie tam dole" :-D mala som aj ja problemy s palenim a svrbením ROKY! všelijake maste, tablety a kremy,nic nepomahalo a ked ano,tak len dočasne.prve razy dost pali, po nanesení, ale len minutku, potom mi palenie uzasne ukludní.nemenila by som ho za NIČ :-D

Monika1984

Multigyn je velmi dobra vec ako prevencia. Pouzivam raz tyzdenne. A v pripade ak sa idem kupat alebo po menstruacii si davam tiez. Vobec ma nestipe. Vyteka len mierne nevyteka tak neprijemne a moc ako ine cipky. Co sa tyka ceny je normalna priblizna vsetkym podobnym volnepredajnym pripravkom ktore sa pohybuju od 8-15 e

a-dus

odporucam kazdemu, pouzivam ho ako prevenciu pri kazdom naznaku problemu a aj po sexe a drzi ma pri zdravi...klop klop.. (: (inak nie je to krem, ale gel)

Saja

Mne ho dnes odporučil gynekológ ale cena je závratná mňa vyšiel na 14 ero :( tak dúfam že pomôže, ale je potrebné aj gyn. vyšetrenie

aluska

ja som za nikym nechodila...videla som to v reklame, kupila som si to v lkarni bez predpisu a je to...to je proste kozmetika na intimnu hygienu, maju aj gel na umyvanie a podobne veci..to netreba konzultovat s nikym...to neni nejake ze liecivo...a je to 30ml alebo 50ml za asi 300 sk..takze je to skor dobra reklama,..ale mne to pomohlo