idem zosaliet

Príspevok v téme: idem zosaliet
veve18

som s nervami na dne. vcera som omylom v priatelovom pocitaci nasla video kde si to rozdava so svojou byvalou...strasne sa s nou neznasam. ani mi to poriadne nevysvetlil. ze nevedel ze to tam ma a ze to je z pred roka. ale ked som sa pozdela datum vytvorenia je august tento rok a to sme uz boli spolu. neviem ci mu mam verit.
nemam ani kamaratku s ktorou by som sa o tom porozpravala...
som zufala :(((

darika

Presne.Uz ked sa chystame vojst do sukromia,musime si dobre premysliet,co urobime.Pretoze ak s tym,co sme nasli,vyjdeme von a ostaneme s nim,tak potom budeme za hlupane.
Aha,ved preslo mi to vcera,prejde aj zajtra.Zvlast pri takomto jeho chovani.

Deee

jeis maria...veve...no ja keby som nieco take nasla...vrieskala by som plakala kricala...neviem, co vsetko by som este zvladla, preto zasadne neleziem nikomu do PC ani do mobilu...

ShaulaThalit

alebo ma napadla este jedna vec. pozri si presne datum, cas kedy bolo to video akoze "vytvorene" a spomen si, kde si bola, kde bol tvoj frajer, presne kedy, atd.... aj toto je dobra vec si overit

lillla

veve, sama dobre vies ze s vysvetlenim to len zacne, a ked ti aj nieco povie, budes chciet vediet viac a viac, budes sa stym zozierat.. uz len ten jeho pristup... je to len zbabely posuk. nic viac. a este ktomu dost jebly, ked si nechal take video na pc.. to uz je co povedat o jeho IQ, charakter radsej ani nebudem komentovat.
nuz, viem ze to nie je jednoduche nieco ukoncit, lebo je tam ten skurveny pocit lasky. Lenze laska ma naplnat a nie nicit. On evidentne vykazuje poruchu osobnosti a zasluzi si jedine ;)
gulokmas a pekne do papulky tej chuderky a chrum chrum chrum:-) drzim palce!

darika

veve
ona je stetka,ale jeho milujes.Tak to ako?Bud je hajzel aj on,alebo ona nie je stetka.On mal teba,preco sa s nou vyspal?Preco by mala byt ona stetka?Nenutila ho.On to chcel tiez.

ShaulaThalit

ahojte... s tym datumom... ja napr. som si toto leto asi po dvoch rokoch od fotenia z fotakom uvedomila, ze som na nom mala nastaveny zly cas, datum aj rok... vsetko, takze ked som si klikla na zobrazenie info o foto, boli tam nespravne udaje..
Mozno sa to stalo - co pochybujem, aj tvojmu frajerovi... ak ti to nebude chciet vysvetlit, resp. to prekruti este ze je to tvoja vina, ze si video nasla, tak mu daj zbohom, taky chlap sa nazyva DEBIL.

veve18

ta stetka ma frajera a zatlkala by...len aby sa to nedozvedel...
preto sa s nou aj moj rozisiel lebo ho podvadzala...

lillla

hm,co sa bejvalky tyka, tak sa neda 100% povedat, ze by nepovedala pravdu.. ak snim trtkala v case, ked uz ste boli spolu, tak ju to asi aj tesilo a ma este zaujem o tvojho chlapa...
doveru v neho vsak uz asi nikdy nenajdes, pretoze to budes mat donekoncnena v hlave...

darika

No,dalsi pripad toho,ze jeden z partnerov nieco urobi a narozprava vsetky klamstva na svete,len aby milujuca partnerka uverila.A?Ona uveri.Len naoko.Aby sa s nim nemusela rozist.Nabuduce ho najde v posteli s kamaratkou,a on jej povie-Veris mne,alebo vlastnym ociam.A ona odpovie-Tebe.