uz nevladzem

Príspevok v téme: uz nevladzem
will51

ani neviem ako mam zacat som hrozne na dne...najradsej by som tu uz ani nebola...psychika na nula bodov..mam nieco podobne ako socialna fobia neviem presne ci ju mam...mam strach z ludi aj ked idem po ulici tak som taka nesvoja a vypytat si daco z obchodu hotovy horor..tomu sa snazim vyhybat aj ked to vzdy nejde a vzdy ked si daco pyatm je mi az na odpadnutie radsej sa zdrziavam doma zavreta v izbe..srach v skole odpovedat vzdy ked ma vzvola niekto hoci aj nie na znamku tak sa roztrasiem a nepoviem vobec nic minule za to ze som nedokazala relozit kvoli strachu vetu z anglictiny mi povedala profesorka ze nemam zaklady z anglictiny co ma dost zobralo a mam este vecsi strach chodit do skly a hlavne na anglictinu ani so spoluziakmi sa nebavim vzdy sedim v lavici a cakam kedy zas pojdem domov..minule som bola na plavarni a boli tam ludia nie vela ale asi 20 a ja som sa roztriasla a plakala ze nech uz idem domov proste som to tam nezvladala...uz poridne ani s nikim nekomunikujemani s rodicmi..uvazujem nad tym ze sa zabijem minule som sa aj o to pokusala ale nevyslo mi to :o((...ani rodicia ma nevdia pochopit minule som isla niekam s babkou a hned zacala s tym ze ako mame sptrasne ubkizujem ako keby som to robila naschval..ale nikto sa ma este ani raz nespztak ze preco to mam ani sa o to nezaujimali ani ma nepodporili ze zvladnem ten strach len to ze jak ja mame velmi ubluzujem...najlepsie asi bude umret a nebudem uz nikomu ublizovata ja sa trapit...bo to ze sa trapim ich vobec nezaujima..v poslednej dobe si davam trocha navyse lieky antidepresiva ale ani to mi nepomaha len ma trocha uspavaju..ale strach je tam furt..ja uz neviem co mam robit chodim dokonca aj ku psychologicke aj ku psychiatricke ale moc mi to nepomaha je sice pravda ze im vsetko nehovorim ale o tych strachoch vedia len o tom ze sa chcem zabit nie..poradte mi co mam robit uz ani poriadne nejem ani tekutiny nepijem nemam vobec chut..

bingham

ale nooo taaak ved si zlata baba...minule si so mnou bojovala a celkom uspesne....aj ked ste boli dve na jedneho :DDD

taaak to poriadne rozbiiiii....vsetky probleeeemy nech su pre teba radostou....:))))