mam ine dieta!?

Príspevok v téme: mam ine dieta!?
scaliova

chcem sa poradit a napisat co ma trapy mam 4r dceru ..od sept.zacala chodit do maters.skoly ..az na par prvych dni si uz na skolku celkom dobre zvykla,..chodi tam rada zabavi sa aj v kolektive,vie pekne naspamet co sa ucia doma mi vsetko vyrozprava..iba je to ze je predsa len ina od ostatnych a to 1.ze sa boji chodit na zachod vycikat..to uz sa tak zacala od leta co bat chodit niekde na zachod ...vzdy drzala az domu..a tento problem pretrvava az do dnes..bola som u dets. psych..tam mi radila aby som ju motivovala atd...no marne:(je tvrdohlava a neviem ju ziadnym sposobom presvetcit aby strach prekonala...nastastie skolku navst .iba do obedu takze to stale drzi az kym nepride domu...neviem co by na to pomohlo...2.problem je ze mali v skolke Mikulasa a tak sa ho bala az sa od placu povrackala a to bola jedina a dokonca vsetke deti Mikulasovi recitovali spievali ,nechali sa odfotit ..iba mne p.ucit .povedala ze moja nechcela...tak ma to teraz trapy a mrzi ze je taka bojazliva,..a to co druhe deti beru ako zabavu tak moja dcera ako neprijemny zazitok,..som z nej az zufala a neviem ako to mam zmenit aby bola viac odvazna...

sun0808

scaliova_viem si predstavit,ze mas radost.
neboj,casom prejde aj ta bojazlivost.
inak,ja si doteraz pamatam sen,kt.som mala ako skolkarka,v ktorom som si rano zabudla obliect gatky,no a potom na obed som sa nechcela prezliect do pyzama:)
mimo temy,ale napadlo ma.:)

Scaliova

Ahojte...chcem vam napisat ze moja dcera sa uz v skolke konecne vicika ...a ako sa to stalo po prazdninach sme prisli do skolky a zachodiky boli predelene takymi umelymi prehriadkami,..mala si chcela rano umyt rucky a z hodou okolnosti tam bola aj pani ucitielka a povedala mojej dcere ze to urobili kvoli nej aby sa vycikala a ze ju tam ani nikto neuvidi..mala sa iba usmievala ja som na ucitielkyne slova pritakala ze vydis pani uc.to urobili pre teba aby si sa nebala...a vecer mi to tak prislo zase na um a tak som jej o tom znova rozpravala ze to je skrysa a ze sa uz nemusis bat vycikat atd..a ze pani uc.by boli smutne ak by si ani teraz nesla...a tak mi ona hovori natesena ze dobre ze sa zajtra pojde vycikat ze vyskusa ...na velke prekvapenie vsetkych sa ona v ten den vycikala 3x...bola som aj ja ale aj ucitielky take vytesene a vysmiatea samozrejme aj moja dcera....vsetko to bola asi taka hamblivost a teraz jej stale pritakavam ze ju tam nikto neuvidi a pani.uc.nikoho nepusti do zachodu ked tam budes ty:)a ten tyzd.to tak funguje a bude trvat uz na vzdy ...som statstna co viac dodat:-)

ulricha

No len to by ma potom asi ucitelky zazalovali aj keby som pisala pod tymto nickom lebo by sa tam spoznal cely pedagogicky kolektiv :-DDDD

ulricha

Dakujem jajka :-))
Ach knihu by som mohla napisat o nasej skolke,take zazitky mavame,ved tam uz chodime vkuse 7 rok s detmi postupne.Az mi bude smutno ked to tam opustime :-)))