Staloral - nežiadúce učinky

mišuílo

nuze mne to tiez zvykne opuchat pod jazykom aj svrbiet usi. ale neje to velky problem. mozem ale potvrdit ze uz to beriem asi 5 rokov, a alergia sa mi vyrazne zlepsila. pominule roky som doslova zomieral a posledne leto som mal iba 1 tyzden kedy som kychal a slzeli mi oci (predtym to bolo asi 3-4 mesiace a obela horsie)

Filcsi

aj ja som si jeden čas kvapkal pod jazyk a vždy ked som si to dal tak mi opuchalo pod jazykom je to v poriadku ?

miako

dobre, vdaka

takze to sa nevyraba podobne ako ockovacie vakciny, ze sa to pestuje na rychlorastucich nadorovych bunkach a podobne?

elviee

Staloral mozu brat aj 6rocne deti. Nie je vyrobeny zo ziadnej krvi, je to zmes alergenov v roznych koncentraciach. Individualne sa pripravuje preto, lebo kazdy sme alergicky na nieco ine a v roznych kombinaciach.

miako

ahoj odbornici,
je ten Staloral vhodny i pre 6 rocne dieta??? (teraz sme dostali)
MNA BY ESTE VELMI ZAUJIMALO, CO TO VLASTNE JE? OKREM TOHO ZE SU TAM NAMIESANE NEJAKE TIE ALERGENY-VRAJ JE TO NAMIESANE LEN PRE MOJE DIETA -TEDA VYROBENE Z JEHO KRVI???!!! TO AKO MYSLELI? JE TO NIECO AKO OCKOVANIE?????
A CO JE VLASTNE MEDIUM ,
A CO TVORI ZAKLAD KVAPIEK?
TIEZ BY MA ZAUJIMALA TECHNOLOGIA A POSTUP.
TEDA AKO TO PRIPRAVUJU A CI TO NA NIECOM PESTUJU A TAK (AKO NAPR. OCKOVACIE VAKCINY.
PROSIM POPISTE MI TO, VYSVETLITE,
POTREBUJEM TO VEDIET. NIKDE TO NIEJE UVEDENE
DAKUJEM

RNG

Staloral je vytazok z alergenov pouzivany na desenzitizaciu.
Niekomu to pracuje, niekomu nie.
Iny pristup k tomu prirodnymi latkami(doplnkami ) je :
-odkaz odstránený-

tiny

ahojte, ja som tiez nedavno zacala brat ten staloral.. ale neviem presne ako ho mam pouzivat.. riadim sa podla papiera, kt.bol pri tych kvapkach kt.som dostala..dostala som v prvej skatulke 4 kvapky a to.zlaty, zeleny , modry a cerveny... zacala som zo zlatym /zltym uz si kvapkam 6 den a 7 je na papie.posledny, tak mam zacat od zaciatku kym ich nedoberiem cele ci pokracovat zelenym? dakujem pekne za radu :)