Staloral - nežiadúce učinky

Jaja3183

Na tie zazivacie tazkosti pomaha, ze Staloral neprehltnete, ale vyplujete. To mne aj manzelovi poradila alergologicka. Inak je ten Staloral neskutocny, preotze mi zacina sezona a citim sa na umretie. Tak som sa necitila ani ked som nebravala antihistaminika.

fenix

tak musi byt chyba v tvojej imunite,v tebe,v lekarke,v zle namiesanom stalorale...taky dlhy cas to nema vyznam brat,lebo bud sa ti imunita vytvorila do 5 rokov,alebo nie

staloral

no ja beriem staloral dobre vyse 7 rokov, predtym ine desenzibilizacne kvapky boli, ale v puberte sa mi alergia katastrofalne zhorsila, nevynechala som nikdy ani jedinu kvapku staloralu a vysledky nikde... z roka na rok je mi horsie...

janíča

syn už dobral staloral-bral ho 5 rokov a ak mam byt uprimná-žiadny zázrak sa nestal. mal ho ešte brať,ale kedže je vo veku,ked ho nemienim kontrolovat,po nejakom čase sa priznal-aj doktorke, že ho nebral vôbec. budete sa čudovat,ale mal sa lepšie a dokonca aj svoju sezonu zvladol lepšie ako ked ho bral.potom vybral inu liečbu-boli to tri vakcíny a vysledok bol neporovnatelne lepší-len si nespomeniem ako sa volaju. už by som sa na kvapkanie staloralu nedala.

Alfino

Ahojte, tak napokon to vyzerá, že doktorka mala pravdu a ja som si vlastne kvapkal pod jazyk "konskú" dávku.. V návode píšu, že jedno stlačenie = jedna dávka, no nie je to tak presné. Pri stlačení odtiaľ vyjde možno až trojnásobná dávka, čo znamená, že som si namiesto 8 kvapiek dával okolo 24. Dnes som liek užil tak, že som si opatrne nakvapkal 8 kvapiek na lyžičku a potom som to dal pod jazyk a musím si zaklopať, zatiaľ je všetko v poriadku. Už som len zvedavý, aký bude mať staloral účinok, keď sa mi začne sezóna, dúfam, že mi to pomôže.

staloral

no caute, podelim sa aj ja o moj nazor... staloralom sa liecim uz dobre dlho, neviem presne kolko rokov ale vela, aj predtym som mala ine kvapky na desenzibilizaciu, celkovo som na alergologickom oddeleni od siestich rokov (mam osemnast teraz). mam alergiu na travy, zihlavu, ambroziu, brezovite, a mnohe dalsie, tiez na perie, plesne, prach. staloral mi vobec nepomaha. pocas sezony idem zomret z alergie, dusim sa, neviem dychat, kaslem, ak mam "len" upchaty nos tak som rada... trpim tym cely rok okrem vyslovene zimnych mesiacov ked je sneh, lebo inak napr uz vo februari mi zacina alergicka sezona... STAORAL beriem presne tak ako mi doktorka kaze a rovnaky efekt by malo aj to, keby som ho nebrala vobec!!!

zu17

Alfino daj potom vediet, som zvedava, co ti povie. Ja som ten Staloral zase zacala uzivat a zajtra idem na tu novu liekovku, co je /podla mna/ silnejsia, tak som zvedava. Ale ked som to este koncom min. roka zacala brat, tak som mala len strasne svrbenie podnebia a spuchnutu tu zliazku pod jazykom (lebo tam sa to ma nastriekat), ale inak som nemala ine problemy. Ale brala som to kratko, lebo mi vadila ta opuchnuta zliazka pod jazykom (v trvani asi 6 hodin po davke)

Alfino

Ahojte, beriem staloral 300 asi mesiac vrátane začiatočnej fázy. Pri začiatočnej fáze to bolo viacmenej v poriadku, no keď som prešiel na normálne dávkovanie, teda 8 kvapiek 3x do týždňa, tak začal horor.. Slabé svrbenie uší, ktoré trvá asi hodinu po užití staloralu je v pohode, s tým nemám problém, no asi tak 4-5 hodín po užití lieku sa doslova ani nesmiem pohnúť od záchodu a to nehovorím o bolestiach brucha, ktoré pri tom mám. Začne to vždy miernym pálením žalúdka a potom sa to rozbehne a neskutočne ma preháňa, za 5 hodín stihnem záchod aj 6-7 krát a to už zo mňa idú len tekutiny, nakoľko už potom v črevách nič iného nie je.
Spočiatku som si myslel, že to hádam prejde, ale užívam udržiavaciu fázu už dva týždne a je to stále horšie.. Čo s tým? Netuším, no dnes idem kvôli tomu za alergologičkou, ktorá mi po telefóne naznačila, že to určite zle užívam, že si pravdepodobne dávam veľké kvapky, aj keď by ma zaujímalo, ako je to možné, keďže to má presný dávkovač. Tak som zvedavý, ako mi to predvedie sama.. Má niekto z vás také veľké problémy a nepoznáte riešenie?

zu17

ach jaj, dnes som zase zacala kvapkat pod jazyk... a budem sa musiet premoct pri tych 8-mich davkach co sa striekaju naraz... :-( vdaka za rady a drzte palce nech to v sebe udrzim co najdlhsie! :-D