muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(

Príspevok v téme: muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(
milovna

preco si to myslim?mam partnera,ktory si hladal zensku dlhe roky.nasiel si ma,vazil si ma a zrazu?sa chova ku mne ako keby som bola ani neviem co.miluje ma,ale dokaze po mne hucat,byt nervozny./// on by si ma mal cenit ze si nasiel daku a nie este sa tak spravat.ok,nie som ani ja andel,je to jeho priblbla povaha,ale mam hrozne pocity z toho co ako to bude vyzerat v buducnosti.a to sa mame akoze brat.som zufala,a z toho nervozna.skor sa bojim

elsa5.5

až to tá milovna ešte číta tak by ma zaujímalo či vôbec tá svadba bola,a ten tvoj príspevok ma dobre pobavil hlavne tá časť "ženský se potom začnou nudit":):):D,,a ked sa s tým stretávaš denne asi je chyba v tebe mauricio:)

Mauricio

Mno, koukám, že všechny ženy se potýkají se stejným problémem ať už na Slovensku nebo v ČR. K tomu bych jako muž řekl asi toto: Z vlastní zkušenosti vím, že ženy mají tendenci si zprvu najít chlapy, kteří jsou normální, hodní..v podstatě ideální. Ženský se potom začnou nudit a najdou si svalnatýho blbečka a počase zjistí, jakou kravinu udělali. Samozejmě odkopnutý ideál se na ně už vykašle. S tím se setkávám dnes a denně.

lovec

no takúto trúbu si ceniť, jedine, že by bol masochista.

čo--- hľadal, našiel, pichne si, a nechce byť otravovaný , aké jednoduché....

lost

Sa mi pacilo ze: "Ženy podvádzajú iba chudobných mužov"
A tie poslede tri odstavce vyzeraju relativne pravdivo..

Sice podla mna su vyhody muz:zena velmi blizko k 50:50 ..

Holt, pohlavie si clovek nevyberie, i ked ktovie ze tie duse co cakaju na narodenie si nevyberu, a potom sa im pamat nevymaze :D

Ale pokial si muz mysli ze byt zenou je lepsie, tak si myslim ze je zreli akurat tak na psychiatriu :D

A preco sa dava zena "nad" muza? :)

Kto si vie predstavit svet bez zien :)

00julo

a dalsia trapna tema zalozena
`muzi si nas absolutne nevedia cenit:-(`

spravy.pravda.sk

ci muzi alebo zeny... mame proste svoje plusy a minusy.

Vsetko zalezi od toho ako sa spravame v spolocnosti. vsetko je o taktike.

ah marja

rony prave preto som napisal, ze treba dokazat uputat na prvy pohlad a to ako a koho nech si zvazi kazdy sam .. len neni dobre si nechat utiect prilezotost koli zasadam .. ak to pomoze kludne nech sa clovek chvilku aj popretvaruje .. prilepsi tym sebe a zjenku zachrani od debila.

fenix1

uhlie.ano,moze sa casto vazit na vahe,alebo moze aj vediet poznat svoju hodnotu a nenechat zo seba robit handru,mat urcity standard,ktory nikdy neprekroci,byt rovnocennym partnerom vo vztahu
to ale samozrejme predpoklada rovnako vyspeleho partnera,lebo ved typicky slovak po robote ide na pivo,pride domov,pretiahne zenu,zbije deti a ide spat.aspon tak som pocul