Zdravotnicky zachranar

Príspevok v téme: Zdravotnicky zachranar
737NG

zaujimal by ma nazor alebo vlastna skusenost. ak by sa clovek chcel stat zdravotnickym zachranarom, ako to dosiahnut. totiz staci stredna skola s maturitou to viem a k tomu tato nadstavba, ale...

na to aby si clovek spravil nadstavbu potrebuje zmluvu so zachrankou alebo zachrannou sluzbou /banska a pod/ na druhej strane ale tuto zmluvu neziska bez uvedenej nadstavby, lebo je defacto nekvalifikovany na tuto pracu.

ako sa to da poriesit ak clovek pracuje v inej oblasti, ale v buducnosti by chcel robit zachranara..
denne studium uz udajne 2 roky neotvarali
a na dialkove treba vyssie spomenutu zmluvu..

budem vdacna za akykolvek nazor..

Mato1818

Zdravímmmm chcel by som sa spýtať že kde by sa dalo pokračovať na škole po ukončení bakalárskeho štúdia v odbore urgentná zdravotná starostlivosť.

Chcel by som pokračovať denne na stupeň Mgr.

Michal7777

zdravím, som prijatý na uzs v prešove. Chcel by som sa opýtať či niekto nevie či sa tam dajú robiť nejaké jazykové kurzy aby sa potom dalo ísť pracovať do Rakúska poprípade do Nemecka. ďakujem

uzs

(alexa_1) ..dobre ale to nestudujes urgentnu zdravotnu starostlivost - druhy stupen vysokej skoly z ukoncenym titulom Mgr. -taky zatial na SR nevymysleli, ci?

Nela41

Ja študujem niečo veľmi úzko späté s tým a viem, že to nie je med lízať, ale iné odvetie ako zdravotníctvo by som si aj tak nevybrala mňa to veľmi baví