Padanie vlasov zo štítnej žlazy

maria15

a mas zvysenu ci znizenu?ja mam znizenu,ale vraj padaju v oboch pripadoch,ja tiez chodim na ozarovanie,neviem ci je to to iste,co myslis ty,ale v mojom pripade to volaju biostimulacny laser.a vodicku mi predpisala aplicort.ja nemam zatial hole miesta,ale pri umyvani mi vypadne aj 200 vlasov.moja kozna sa nad tym nevzrusuje..lebo nemam hole miesta.lieky beriem euthyrox 25

struma

Neviem v akom si stadiu, no ja som na tom bola hodne zle a postupne mi vypadali vsetky, no len co uplne vypadali, zacali aj pomalicky zas rast nove. Kozna mi predpisala uzivat-cumlat tabletky Panthenol a tie hole miesta na hlave vatickou potierat akousi tinkturou (uz neviem co to bolo zas, no prijemne to chladilo). Okrem toho som chodila na ozarovanie pokozky hlavy. Vraveli mi tusim, ze to je nieco ako slnko, ktore mi ma napomoct rastu vlasov. Uz je to hodne davno, tak si to dobre nepamatam. O niekolko rokov neskor, ked mi zas padali vlasy (to uz nebolo zo stitnej zlazy - na pricinu neprisli), tiye mi tie lysiny na halve potierali takou tinkturou a chodila som na ozarovanie hlavy. Vtedy mi vlasy nevypadali a tam, kde boli hole miesta, zacali zas rast. Ony by narastli asi aj tak, no to bolo na podporu ako vyzivny doplnok.