ja chcem ofinku......

Príspevok v téme: ja chcem ofinku......
lylinuska

tak mám velký problém ja tak strašne túžim po ofinke...ale mam kučrave vlasy pehy a som si istá že by sa mi ofinka točila do strán a bola by som ako baranček.nechcem si zničiť vlasy ale nechem ani nejako pokaziť kučery ..len chem vedieť či by to vlastne bol dobrý napad také niečo spraviť.bol? p.s. som zúfalá.

lilynuska

v podctate neviem aku mam tvár:D takú normálnu:D ale ja neviem ako hovria že moje vlasy su pekná tým že sú neni ako každeho...ale ked ja tak chcem tu ofinku velmi sa mi to pači...ale neviem či žehlenie by bolo to správne riešenie pretože sa bojím tej konbinacie rovná ofinka a kučerave vlasy a asi by som chcela viacej tu doboku ako rovnu...

zuzic

barancek je zlaty:) ale vies takto je tazko ti poradit, kazda tvar je ina a jedinecna a ked vlastne ani neviem aku ofinku chces...ja som sa dlho rozhodovala co ofinka ano alebo nie rozhodla som sa ano a nelutujem:) ved ked chce vypnem si ju. i ked ja mam neposlusne vlasy a tazko sa uhladia ale nestazujem si. (chalanom sa zevraj neposlusne vlasy pacia:)