som tehotná??

Príspevok v téme: som tehotná??
xxx-ka

asi pred 4 dnami som mala pohlavny styk s frajerom bez kondomu.. potom zase :( som tehotna aj ked sa nespravil do mna ale mimo.. na nohu alebo niekde ?:( moc sa bojím mám 15 :( co mám robit? mám divny pocit je mi zle od brucha , neviem ci zaludok, nie je mi na vracanie ale stále tak divne ako na vracanie ako by som si sla grgnut .( prosim poradte mi ://

datelinka

zuzic, ale vsak mozno je teraz xxxka siedmacka :-)) a az v druhom polroku to budu preberat. ja neviem, ja sa uz nepamatam.

zuzic

na nohu...vyborne logicky co myslis ked sa spravil na nohu si tehotna ze??? ty si na zs v siedmom rocniku asi chybala ze? a preco si nedate pozor? no a na ten zaludok..skus sodu:)

kraaska

mne zacali nevolnosti po 1 mesiaci tehotenstva nie po 4 dnoch,HEHE ,jebne ma :DD kup si Vyprošťovak,paradne si odgrgnes :)

datelinka

xxx-ka, vsak si nieco prestuduj o pohlavnom zivote, o moznostiach antikoncepcie, o pocati a tehotenstve. prvym priznakom je vynechanie menstruacie, vsetky ostatne priznaky nastupuju az neskor!!! nevolnosti az cca okolo 7 tyzdna. ak by doslo k oplodneniu v tvojom pripade, este by sa vajicko ani neuhniezdilo v maternici a tym padom by sa ti este nezacal tvorit ani tehotensky hormon hcg. prave zvysujuca sa pritomnost tohoto hormonu sposobuje nevolnosti.
ale myslim ze nadarmo plytvam energiou a casom, ked to tu pisem...

kraaska

No jasne ze mozes byt tehotna ked sa ti spravil na nohu :) Blahozelam mamina,vrat sa do zakladnej a uc sa Biologiu..