Fliaciky po akne na licach

Príspevok v téme: Fliaciky po akne na licach
disney

mam taky probelm... po lete sa mi vratilo taka tazsia stredna forma akne s pred 3 rokov...o nieco sa to uz zlepsilo...ale na licach sa mi urobili take flaky do bordova..neviete neikto co pomoze tomu aby to co najskor vybledlo?...alebo co na to pomaha?...(podla koznej by to malo pomaly blednut, ale mne sa to uz enchce kazdy den prekryvat makeupom)

mims

Mám tiež tento problém, citrón som skúšala, ale teda nič moc. Dokonca ma po ňom brutálne štípala tvár a to ju mám mastnú a odolnú. Myslím, že na to nepomôže nič. Kožná povedala, že to sa časom stratí, ale bude to dlhý proces. Veľmi tomu neverím, ale nič sa nedá robiť. Mám 16 a sebavedomie v ... Každé ráno sa musím s prekrývaním hrať aj polhodinu a závidím spolužiačkam s bábikovskou tvárou. :(:(:(

Ssisinka

Ja som mala tiez fliaciky po akne, bolo mi povedane, ze to je este zapal ktory prebieha v mojej pleti a ze to treba pockat alebo niecim stiahnut. Ja som si prikladala obklady z repika a harmanceka a pouzivala som dermakozmetiku, co je cisto certifikovana, seriu dado sens pur derm a to mi pekne stiahlo zapal, uz nemam ani krupicku na tvari.

lulu22

no práveže mne chem.peeling pomohol.ale dosť to záleží aj od pokožky, bo ja napr.som sa vyflákla na rôzne krémy a vody do kožnej, ale moja sesternica nie. a mne ten chem.peeling reagoval o dosť lepšie ako nej, lebo tá jej pleť už bola odolná.. bola zvyknutá na rôzne tie silné krémy..

jazycnica

baby, ja som bola na chemickom peelingu, aj na IPl, nic nepomaha, fliačky mam sice rok co rok bledsie ... no nikdy to celkom nezmizne
skusala som citrom, ale len tyzden, no vysledok tiez rovnaky
bohuzial mam pocit, ze na nas kozmeticky premysel len zaraba
najlepsie je asi pouzivat antialergicku kozmetiku, neprehanat to s chemiou
a nechodit do solaria, a nevystavot sa slnku

bejbyvi

ale laser je nieco ine.. akoze aj mne povedala, ze to casom vybledne...lenze to moze byt aj rok..aj dva..strasne pomaly to bledne

disney

no mne povedala ze to bude blednut...ale nechce sa mi tak dlho cakat...ze nie su to jazvicky, tak alser mi zatial nedala...asi ostava len ten citron :D

gaja

A co tak skusit natierat stavou z citrona?Citala som niekde,ze to pomaha vybielit pokozku.(Alebo pridavat citronovu stavu do domacky vyrobenych masiek:zltko,med,oliv.olej).

bejbyvi

ja mam ten isty problem... zevraj chemicky pealing by mal na to pomoct...ale tak ja na to momentalne nemam peniaze..ale kozmeticka (alebo aj kozna) by ti v tomto mala poradit