Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú

Príspevok v téme: Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú
april10

Sme spolu viac ako 8 mesiacov v spoločnej domácnosti,pred mesiacom som spozorovala zmenu, spočiatku takú maličkú teraz už jasne viditeľnú. Rozmýšľam už nad všetkým možným. Mám pocit že priateľ o mňa stratil záujem, už mi nedáva pusy keď odchádza( alebo ja),ráno vstane z postele bez toho aby niečo povedal, slovko lásky na to už ani nespomeniem kedy mi povedal sám od seba, zdá sa mi taký vzdialený.Je toho oveľa viac, proste človek vicíti že je to iné. O milovaní ani nehovorím,už to tak nechce ako pred pár týždňami. Nemyslím že by mal nejakú inú, ale tá zmena ma trápi. spýtala som sa ho čo mu je, na to mi povedal, že chcem od neho strašne veľa,a všeobecne, vy ženy chcete od nás mužov strašne veľa. Tak ako sa začal odmerane správať, mám pocit že som nepríťažlivá, som z toho frustrovaná, už neviem ako mu mám povedať že ma to trápi a prečo sa tak strašne zmenil

april10

možno máš pravdu aj ty, určiite robím chybu aj ja, ale na problém sú vždy dvaja. a čo sa týka problémov, veľa ľudí tu prezrádza "chúlostivejšie" problémy, takže ma nesúd z tohto pohladu

uhlie

Ja si skor myslim, ze problem bude asi v tebe. Ved sa pozri, ako svoje sukromne problemy preberas s ludmi, ktorych vobec nepoznas a ony nepoznaju teba, ani tvojho priatela, aby to dokazali posudit, miesto toho, aby si sa s nim porozpravala. Mozno je len sklamany tvojou pokryteckou povahou. Kto by nebol?

jajka001_

tam nejde len o tie pusy, pises je celkovo je chladny, ze ta zmena tam bola uz predtym.Myslim ze to nesuvisi s tou pracou ale s vasim vztahom, upada vam, popracujte na nom.

april10

uhlie, možno máš ty s tým takú skúsenosť, ale nie všetky ženy pripomínajú, myslím že je to rôznorodé, aj muži taký sú, nielen ženy. a ja nepripomínam čo všetko robím preňnho, ja by som preneho spravila vsetko na svete.

zuzkalinka

tam bude problem v tom, ze nema pracu a zivitel domacnosti si ty a nie on ako chlap.
U nas bol problem opacny, ja som pol roka nemala pracu a citila som sa uplne hrozne, taka zbytocna...aj ked mi priatel nikdy nedal pocitit, ze na vsetko je sam a napriek tomu, ze zaraba pomerne dobre, musi vsetko investovat do podnajmu, do domacnosti a tak..
Uvidis, ze akonahle si najde pracu, vztah sa zlepsi, aspon u nas to tak bolo...

zuzkalinka

tam bude problem v tom, ze nema pracu a zivitel domacnosti si ty a nie on ako chlap.
U nas bol problem opacny, ja som pol roka nemala pracu a citila som sa uplne hrozne, taka zbytocna...aj ked mi priatel nikdy nedal pocitit, ze na vsetko je sam a napriek tomu, ze zaraba pomerne dobre, musi vsetko investovat do podnajmu, do domacnosti a tak..
Uvidis, ze akonahle si najde pracu, vztah sa zlepsi, aspon u nas to tak bolo...

uhlie

Aha, to si ale predtym nenapisala. Ja viem, ze zeny casto aj ked obetuju nejaku drobnost, tak to muzom nezabudnu pripominat este takych 20-30 rokov. V tom bude asi ten problem. Asi vie, ze ak by to takto slo dalej, tak by si mu kazdy den do konca zivota pripominala, aky ti ma byt vdacny.

april10

Uhlie, skor je to naopak, ja vsetko platim ci uz domacnost alebo nakupy, takze myslim si ze nie som z tzych ktore len "cucaju" peniaze. problem bude niekde inde, spoznala som ho nezamestnaneho a bol iny aky je teraz..
ale dakujem za rady