Dovolenka vo februári

theoleander

ja som myslela že Ty mi hradíš cestu za to že Ti robím službu a idem s Tebou ddddd,za ložko vela?

a z cestovky ideš? cey net ak sama si všetko zistíš,objednáš dohovoríš a nechás si aj potvrdit Ta vyjde ovela lacnejšie už dnes nie?

nezvestna18

ono, ja pojdem tak ci tak, uz som bola takto viackrát,len ma vždy bolí srdce za ten nehorázne vysoký jednolozkový príplatok,ktorý neskutočne predraží celý pobyt..

nezvestna18

aluska z jednej strany mas pravdu,ale z druhej strany kopec ludi,čo čítam take kartago spolucestujuci nema s kym ist na dovču, bud preto, ze to nejaka kamoska odvola,alebo jednoducho nema v tu dobu peniaze ani volno v práci.....na moj termín sa nikto vhodny zatiaľ nenasiel a ja som zase konkrétnym termínom fixovana zo sukromnych dovodov. Mne nejde ani tak o to, aby som mala s kym prehodit slovo, skor mi ide o to,aby som sa vyhla, pokiaľ to bude možné nehorázne vysokému poplatku za jednolôžkovú izbu.

dixi - ja píšem o februári, ešte zimnej sezóne, v lete už budem vonku,ak Boh dá:)

bingham

aluska to zrejme napisala za vsetkych, ale mozno sa niekto najde kto s tebou poleti do teplych krajin.....tak drzim palce