prečo si mladi muži nehľadajú partnerky

[zruseny12]

IVANKA
...vek urcuje vela...a skusenossti...to je dalsia vec...a naivita mozno som to zle vyjadrila,ale kazdy mlady clovek vstupuje do zivota s nejakymi predstavami a staci ked sa par krat sklame...a je po vsetkom/potom prehodnocuje vsvoje myslenie atd.a povie si,uz nebudem tak naivna.../
su zeny ktore naivne veria,ze ked chodia s muzom ktory pije,ze sa zmeni atd.
potom casom pridu na to,ze boli naivne...atd.

na takuto temu sa tazko diskutuje,lebo kazdy mame svoje skusenosti a pozname kazdy ludi s nejakymi skusenostami...
A TO ZE TY POZNAS TAKYCH LUDI,AKO PISES TO ESTE NEZNAMENA,ZE INY UZ NEMAJU INE SKUSENOSTI...KOLKO LUDI TOLKO INYCH OSUDOV...JA SOM POZNALA STRASNE VELA LUDI A ROZNE OSUDY...A VER MI,NIKDY BY MA NANAPADLO,ZE TO MOZE CLOVEK PREZIT...
O SYNOVI SA TU VYJADROVAT NEBUDEM,ALE URCITE MA DOVOD HOVORIT TAK MA 20ROKOV A TIEZ NIECO ZA SEBOU...PEKNY VECER

millli

Poznas? Tak daj mi o nich vediet. Lebo ja v poslednom case spoznavam len mladych chlapov, ktori su uz, zial, zenati alebo maju priatelky. A ti slobodni maju vacsinou nejake predsudky, pripadne su po sklamani a vravia, ze sa nechcu viazat.

ivanka_83

mariaa a kto ma zase 19?tvoj syn hovori, ze vztahy su na nic.preco to hovori?asi ma dovod pochybovat o vztahoch.
zeny co ma 19 je naivna?ja si skor myslim, ze krasna a este moc neskusena.ale naivna?vek nic neurcuje.len cas.kolko musi mat zena, aby si ju neobvinovala z naivity?poznam mladsie a chytrejsie nez 50 rocne zenske.vek nic neurcuje.alebo kedy zena strati naivitu?ked ju o nu obere v 12 nevlastny otec?....

[zruseny12]

IVANKA 83
ake myslienky z inej temi?
reagovala som na jeden prispevok a potom som este odpovedala nic ine...ach IVANKA83.../nemam 19-nast a nie som uz naivna,ako kedysi...:0))))))/
a este jedna vec,ako vies ktora zena je doma***MLATENA***a potom nosi hore hlavu?a i keby bola mlatena,tak co,mala by chodit po kanaloch?NECH SA HANBI MUZ,KTORY JU MLATI A NIE ZENA,KTORA TRPI...PEKNE VIANOCE PRAJEM PLNE POHODY...ATD.

ah marja

som tuna chvilku nebol a razom je to o inom .. jajka001 podla teba su city zbytocnost?.. Podla mna su city velmi krasna vec a hlavne opatovane city :).
Vztah kde sa nachadza neha, laska, romantika a toto vsetko je uplne o niecom inom ako ked nejaka sprepacenim kur*icka si obhodi bohateho "čava", je to neporovnatelné,neporovnatelne krajsie :).
A par stranok dozadu som cital, daco o tom, ze muz by nemal byt citlivy alebo nieco v takom zmysle :o.. dokonca, ze "precitlivenost" muzov je degeneracia.. zaujimave pretoze ja si myslim, ze tam kde sa nachadzame prave teraz, myslim vseobecne ludi, nas rozum a aj nase city su vysledkom prave evolucie.

ivanka_83

milujem zeny co sa nechaju mlatit ale na verejnosti nosia hrde hlavu vztycenu.ach maria.preco sem pleties myslienky z inej temy?

[zruseny12]

ACDAR
...a preco by si mala priznavat chybu,ked nie je si vedoma toho,ze ju urobila?jasne kazdy robime chyby,ale ked stroskota vztah,su ludia ktory si chyby priznaju a su ludia co budu zatlkat i keby neviem aku chybu urobili...je to vsetko o charaktere ludi a nie ci ZENA MA NEJAKU UCTU SAMA K SEBE...