prečo si mladi muži nehľadajú partnerky

Franky

Ach Maria ty si tiez viac ako nahlupla. Ked si precitas vsetky moje prispevky k tejto teme Frank=Franky, Franky=Frank tak pochopis, co slovne spojenie viac ako nahlupla znamena a preco bolo pouzite v pripade sway a rovnako aj v tvojom pripade. Potom si precitaj vsetky svoje prispevky k tejto teme a zistis, kto je hlupy. A nakoniec ti napisem, ze ak som ja podla tebe "hlupy dilinko" tak ty si potom podla mna "hlupa pica". Po precitani vsetkych mojich prispevkov prides na to preco som sa o tebe takto "vulgarne" vyjadril. Prajem pekny den.

millli

Co sa tyka vonkajsej a vnutornej prace, nemate nikto pravdu, lebo vedci prisli na to, ze partnera si podvedome vyberame podla toho, ako nam vonia jeho prirodzena vona. Z tohto vyskumu vsak vylucujem zlatokopky.

ah marja

Franky mne skor ty prides ako duty dilinko. Ked njekto vyslovi svoj nazor a ten sa ti nepaci je vjac ako nahlupla/y? Toto je dorum kde sa otvorene diskutuje tak sa to posnaz pochopit.
Uhlie k tej vnutornej krase zeny.. neexistuje? To co na zene na prvy pohlad neni vidno je jej osobnost, inteligencia, zmysel pre humor napr. . Aspon podla meho nazoru je tomu tak.
Ako vidim tak tu muzi rovnako ako zeny stale riesia to iste .. Kazdy si zacnite vsimat radsej sam seba a menej kritizujte druhych.

zid Baribal

nechám si ju predsa- starneme rovnako a teda vekový rozdiel bude rovnaký stále, len ak nebude lietať rýchlosťou blízkou svetlu, to by som ju vymenil, by mladla :)))