prečo si mladi muži nehľadajú partnerky

Uhlie

Mne sa skor zda, ze zeny si nehladaju muzov. Staci, ked sa pozries sem na forum. Zeny cakaju, ze pride ich vysnivany princ, zacne okolo nich skakat a prosit ich na kolenach, aby s nimi mohol chodit. Zena si svoj zivot predstavuje tak, ze sa jej pod oknom budu hromadit zaujemcovia a ona si len ukaze prstom, ktoreho chce. Pre zeny hladanie partnera konci dneska tym, ze sa zmaluju, oblecu si nejake drahe saty, popripade si daju urobit plastiku a to povazuju za velky prinos do partnerskeho vztahu. Viem to, lebo som bol zenaty uz 2x.

Frank2

Vies amia poviem ti moj nazor na danu vec. Ja som tiez mlady muz (28 rokov) v najvacsej sile :-) a bez partnerky som uz dost dlhu dobu. Podotykam, ze som dost atraktivny pre druhe pohlavie (ini vravia nie ja). Na zaciatku mi to trochu vadilo, ale teraz uz som si zvykol a poviem ti je mi v podstate dobre. Nikto ma neobmedzuje a keby som mal mat partnerku, ktora je sice na zaciatku dobra ako med, ale casom sa z nej postupne stava obrovska furia (tak to byva v 99 % pripadoch), ktora ma potrebu neustale si nieco vo vztahu dokazovat, tvarit sa, ze ona ma prevahu alebo sa aspon o nu snazit, komandovat alebo nieco podobne tak to ani omylom...to budem radsej sam...a vynakladat obrovske mnozstvo energie, aby som nasiel a vypiplal to 1 % ostatnych zien (ktore sa furiami pravdepodobne nestanu) tak ako som to uz niekolko-krat skusil, nemam vobec zaujem. Nechavam to volne plavat a uvidim, co cas prinesie. Niekomu sa tento nazor moze zdat smutny, ale najsmutnesie na tom je, ze je to bohuzial tak. Vsetkych pozdravujem.