Zeny aky chalani sa vam pacia?

nika29

manzel678, ver tomu, mam uzasneho priatela, je mily, pozorny, dokonaly milenec i kamarat. a ver ze je super diplomat, rozhodne sa s nikym nemlati ani nevyvolava konflikty ani nic take ako si to hned predstavujes ty :D
vies ono vo vzahu treba (teda aspon ja to potrebujem, neviem ako ostatni) istu oporu, vediet ze sa mozem na druheho spolahnut a to iste sa snazim posyktnut priatelovi tiez. nie je to to o mlateni, ale o psychickej opore, pocitu bezpecia. neviem, nevedela by som byt s niekym kto robi ludom fackovaceho panaka, ak niekto ano, je to jeho vec. ja nie

manzel678

Nika29, ok, tak mi pls. PRESNE vysvetli, co u teba znamena "chlapom ktori ju dokaze ochranit"
V mojom ponimani to je - vyuzivam mozog, rozmyslam, uvazujem - nechodim na miesta, kde moze hrozit nejake riziko, ak niekde ideme, co najviac to naplanujem a zabezpecim, aby sme sa neocitli v neznamom prostredi v problemoch. Ak sa k niecomu schyluje, zvazujem co najskor utek odtial alebo rychle zavolanie na to urcenych ludi.
Ak to u teba znamena, ze ak vas niekto napr. napadne, tak sa silny muz zacne s nimi bit, tak to ta lutujem v dnesnej dobe. Videl som osobne, ako sa zapasnik a boxer pustili do seba - zapasnik sa zohol a chcel ho chytit za pas a tresnut o zem, ako bol zvyknuty, no boxer mu uvalil po chrbtici a roztrhol miechu. Zapasnikova baba, ktorej cest chranil ho po pol roku na vozicku nechala... Ja tvrdim, ze v dnesnej dobe jedine rozum, nie sila. Nezijeme v stredoveku. Praveze mnohokrat sa berie do uvahy neprimerana obrana a sediet ide obranca. A mas mnoho fyzicky slabsich muzov, ktori sa nedaju zneuzivat, naopak, praveze intelekt riadi psychiku a tito ludia su z racionalnejsich dovodov asertivnejsi, lebo tak minu menej energie a prostriedkov potrebnych na prezitie v dnesnej dobe.

nika29

manzel678, je smutne ze podla teba byt chlap znamena byt nejaky "frajer" a byt "zly". ty opisjes tzv. "grazlov" a s takym by som si ja napr. nikdy nezacala (a ano je pravda ze vela zien taki pritahuju).
a tiez nehovorim o vybavovackach na urade, ale nechcem chlapa s ktorym kazdy moze mavat ako sa mu zachce (a to je velakrat pripad tych "az velmi dovrych chlapcov) a myslim ze je uplne normalne ze zena sa rada citi s chlapom ktori ju dokaze ochranit, ako s nejakym trulkom co ma co robit sam so sebou

manzel678

Nika29, ja ti fakt dakujem za vysvetlenie. Konecne som to pochopil. Manzelka ma totiz v rodine sestry a vsetky su nestastne, lebo si vyberaju prave tychto zlych chlapov, lebo vraj potrebuju pri sebe citit chlapa. Oni ich podvadzaju, chlastaju, biju, utlacaju atd. a oni si po rozvodoch vybrali tie iste typy! Ako svaly a frajerstvo su fajn, ale ake situacie v dnesnej dobe treba riesit? Vybavit nieco na uradoch, v banke, na poste...? Najst dobre platene zamestnanie alebo podnikat? Na to vsetko treba mat predovsetkym v hlave a kto ma v hlave tak vacsinou posobi ako dobry chlap. Nehladiac na to, ze naposledy ked svagor drevorubac podal svagrinej dieta s tym, ze je pokakane, ze nech ho prebali, tak som sa ho opytal, ze preco to neurobi on. On ze jemu to smrdi. Tak som zobral dieta ja a pred nim som ho zacal prebalovat - nalozilo statocne, riedka stolica doslova az za usami a jeho naozaj naplo! Som si len pomyslel, ze no tak fajn, chlapisko ako svina a v skutocnosti v dusicke male babatko...

nika29

tak co si vsimam ja, tak myslim ze zeny nemaju radi prilis dobrych chlapov. a je to tym, ze vacsina takychto chlapov nevedia riesit situacie, zeny v nich nemaju pocit opory a stability. a velakrat si takychto chlapov cielene vyberaju "mrchy" pretoze ich vedia lahko ovladat. poznam hned nie jeden pripad.
osobne by som nikdy takho chlapa nechcela. mam takych kamosov ale vztah si neviem predstavit. jasne ze chcem chlapa mileho a dobreho, ale nie takeho v ktorom necitim oporu, proste to ze je to chlap. cest vynimkam :)

ftrghd

100% tiez by to tak aj bolo, no co si vsimam ja, tak to vidim skor naopak. Vsetky inteligentnejsie zeny, ktore su pekne a aj rozumne sa zamotaju do vztahu s nejakym uplnym vymletakom.