Zeny aky chalani sa vam pacia?

100%

Niektorí (asi dosť veľa) chalani si myslia, že dievčatá potrebujú drsných chalanov... Proste aby boli drsní, "frajeri" a tak. Lenže väčšine dievčat sa páčia milí, gentlemani, takí čo vedia prekvapiť, prítulní :D ... Gentlemanov fakt nieje veľa a dievčatá po nich túžia a veľa je potom sklamaných keď si robia nádeje.

proste ja

173cm viac
kratke vlasy alebo hola hlava (nie plesaty)
sportovec nie nabuchanec stereoidny
stihlejsi
nie klamar
nie narcis
nie egoista .......... a t.d.
vojak ,legionar a..........proste uniforma a dobra forma
nie blbec!!!!!!!!!!!!

anttonia

dobre asi som fakt povrchna lebo uz si tu hned predstavujem ako by mal vyzerat- vysoky, silny...:))) ale ne, ono je to fakt individualne, napriklad chlapi co sa pacia mne sa zdaju pomaly vsetkym kamaradkam skaredi a naopak :) aj co sa osobnosti tyka je to dost individualne

kafe

Páči sa mi chlap, čo vie čo chce, je si istý sám sebou a pozná svoje + aj - . Tiež je hrozne sexi, keď sa nedá zbaliť hocijakou pipkou, rozmýšľa hlavou a nie penisom. Je galantný, všímavý... a vôbec taká zlatá stredná cesta zo všetkých vlastností. Ani nervák ale ani kľuďas...

Podľa mňa robia muži i ženy najväčšiu chybu, ak zisťujú čo sa páči druhým.
Len tak, odpovedz si radšej ty sám - aký chlap chceš byť? Keď nevieš sám, kto si, všímaj si aké správanie sa ti u druhých chlapov páči a prijmi malé kúsky z neho za svoje. Tak aby si sa sám cítil pohodlne a vo svojej koži. Nekopíruj nejaký svoj idol, ale nechaj sa inšpirovať správaním, ktoré sa ti páči od viacerých ľudí.

Charizma (čaro, osobnosť) chlapa i ženy je práve v tom, že sa na nič nehrajú. Sú úprimný k sebe i druhým. Poznajú svoju vlastnú cenu a nepotrebujú si dokazovať na okolí, kto sú.

Takýto ľudia môžu byť vyslovene škaredí, tuční, nízky, otrasne doobliekaní a predsa veľmi atraktívny a obletovaní.

perlaanielik

Mne sa pacia dobry, inteligentny chlapci so smyslom pre humor a spolahlivostou a so svojim talentom ocarit ludi.

ellyy

muz by mal byt osobnost, ziadne tintitko, ani ufnukanec, sebavedomie je velmi dolezite zvlast u muzov, podla mna vyska, vaha a styl oblekania absolutne nie je dolezity, je pravda ze kazdy najprv vidi a si vsimne ako ten dotycny vyzera, a co ma na sebe oblecene ale to je absolutne nepodstatne, ja mam uz trosku iny rebricek hodnot, pre mna je dolezite co povie ked otvori usta, ziadne vulgarne slova, a vsimam si jeho gesta, mimiku a celkovy prejav proste ma musi niecim zaujat:-) a spravat sa tak ako to niekto od teba ocakava je trapne, dolezita je prirodzenost:-)