Krvacanie z nosa

Príspevok v téme: Krvacanie z nosa
robert4793

Často my krvaca z nosa, začalo to asi tak mesiac dozadu ked som mal nadchu tak ked som silnejšie ,,vyfuknul " tak sa my pustila krv z pravej nosnej dierky.. potom to pomerne prestalo a nepuštalal sa my nejak často no tento tyžden som ochorel beriem antibiotika a pusti sa mi krv z nosa aj 3 krat za deň ... Može ist o nejakle oslabenie cievok v nose alebo čo to može sposobovat ? A mohli mat anitbiotika nejaky vpliv na to ?

Mato21

No mne sa púšťa tak 2-3* za týždeň. Mám alergiu na chlad + vraj posunutú prepážku v nose. Je to môj zdravotný údel od mala.
Vraj sa to dá operovať ale neviem či je to dobrý nápad.

Pepo2

A čo sa považuje za časté krvácanie? Viac krát za deň či viac krát za týždeň alebo dajme tomu každé 2 týždne?

Annika1987

ja som krvacala z nosa tri dni (samozrejme, ze nie vkuse :D) po sebe a z oboch dierok, ked som uzivala Ibalgin kazdych 8 hodin proti bolesti. Ibalgin riedi krv. Prestala som ho brat a prestalo aj krvacanie. Tlak mam nizky.

Lucik3

pri vysokom tlaku ?? ...mne sa za tento tyžden už 4x pustila krv z nosa ..a to každy deň ráno ..raz som sa zoobudila na to ako som vdychla krv :-/ ..a to mám tlak 72/50

alibi

pred par rokmi som mala tento problem..nechodila som ani von lebo som nevedela kedy sa to spusti a bolo to asi 4x denne.. sla som ku krcnemu ten mi tam 3 minuty nieco robil..vraj mi zlepil cievku ci co.a bolo po probleme navzdy.chodte k lekarovi

ARcmage

prosim o radu uz asi tyzden krvacam z nosa nie moc ono vlastne ani nekrvaca len mam pocit ze mam plny nos a vyfuknem krv nie vo velkych mnozstvách vacsinou je to zmiesane zo soplom. Neviete niekto co to moze byt?

Miroslav28

Už 2 sni ma bolí neustale hlava a neviem ako to zastaviť nepomáhaju ziadne lieki... no dneska rano ked som sa zobudil mi začala velmi silno tiect krv z nosa z obidvoch dierok.. moja žena chvala bohu robí zdravoťačku tak mi pichla iniekciu a ustalo to no opäť cíti vysokí tlak a píska mi v ušiach .. už čakám kedy sa mi opäť spusti ťečenie krvi z nosa ... je to dost nepriemne a mal by som ist do nemocnice .. ale bojim sa višetrení lebo asi pred 2 rokmi som bol na pohotovosti a zistili mi že mám velmi zlý krvni tlak takže možem kedy kolev odpradnuť ..prišli sme domov a samozrejme som odpadol...

cukrus76

trpim castymi bolestami hlavy,ale posledne dva dni to nie je bolest,ale tlak v hlave a dva dni krvacanie z nosa,dost silne...relativne nizky krvny tlak...