vyliečenie z prasacej chripky!

janka24

Denz vidiet , že ti nikto na nu nepomrel.
Beriem to tiež ako boom ,pretože aj na obyčajnu sa zomiera, takže sa vlastne každy boji ked ma niekto -starši či mladši len obyčajny-ale závažny zápal pluc, ale aj na prasaciu ,či obyčajnu sa zomiera. Mne na prasaciu zomrel minulý týžden kamarát a ked ma niekto teploty, a tak kašel, či nadchu ako moje deti alebo cela rodina človek sa boji alebo dufa, že ju možno prekonal a ostal na to rezistenty.
Samozrejme mali by sem normalne funogavat a žit a nie strachovat sa od rána a do večera, ale tiež by som sa nesmiala zo žiadnej choroby...

zuzic

ale zober si to takto co ti to pomoze ked sa budes bat? budes len nepokojna a vyciti to aj tvoje babo...stresy ti v nicom nepomozu...a z vlastnej skusenosti, cim menej sa stresujes, tym sa na teba menej nalepi...

ajjka

bože, ľudia, veď buďte trošku empatickí... niekedy stačí obyčajné povzbudzujúce slovo, aby sa človek upokojil a zmenšil sa jeho strach...

kraaska

Zuzic a co teba dotoho ci som nepokojna alebo nie,jasne ze sa jej obavam,mam doma male babo a ako normalny clovek bojim sa chorob :( ak mas potrebu,daj si ty volaco vypisat :))

kraaska

Zuzic a co teba dotoho ci som nepokojna alebo nie,jasne ze sa jej obavam,mam doma male babo a ako normalny clovek bojim sa chorob :( ak mas potrebu,daj si ty volaco vypisat :))