Maligny melanom - rakovina koze

piešťany

áno je to pravda čo tu píšeš Kablica,ale Ty sa nikdy nedokážeš vžiť do nás,ktorý sme po operácií melanomu čo prežívame.Ja som mladá.Neviem či by sa stavala k tomu takto keby si bola na mojom mieste.Podľa Teba to už máme všetci zrátané.Sú taký ľudia.Stretla som sa s nimi.Ako počujú moju diagnózu,tak som pre nich m...a.Lenže človek si nemôže ľahnúť do postele a čakať na smrť.Snaží sa niečo pre seba urobiť.Nevzdáva to.Posilnuje imunitu,pretože sú aj iné choroby,ktoré nás môžu prekvapiť.

nádej111

Moja,.........nikto si tu nic nenahovara a nie je nikto zvedavy na tvoje fakty.....kto tu chorobu ma ,urcite s faktami je viac oboznameny ako TY

to je vsetko

kablica

viem o par pripadoch, kedy choroba doslova vybuchla po rokoch bez akychkolvek problemov a takisto poznam pripady, kedy sa viac neobjavila
to je vsetko

kablica

moja, nikomu nadej neberiem, pisem fakty..
melanom sa moze vratit a nemusi, to je vsetko
je to jeden z dvoch najzhubnejsich nadorov vobec a zbytocne si budes nahovarat opak, proste je to tak, treba ten fakt prijat a zmierit sa s nim

nádej111

,,Kablica\"......ak nie si chory,á;
tak Ťa velmi pekne poprosím nevyjadruj sa k tejto chorobe ,lebo nevies co prezivaju tí ktori s nou zijú,velmi zle vplyvas na ich psychiku.Ludia sa tu obracaju v nádeji, ze im tu pomozu .....len nie do hrobu.

kablica

pri melanome nikdy nevies, mozes brat cokolvek a moze metastazovat...
aj pacientovi 10 rokov po operacnom odstraneni melanomu to moze naraz vybuchnut a behom 2 mesiacov je z bezpriznakoveho a zdanlivo vylieceneho pacienta mrtvola
ked budu na tuto temu klinicke studie, potom uverim