moj priatel ma podviedol

Príspevok v téme: moj priatel ma podviedol
victoria303

moj priatel ma podvadzal pisal si s babami na pokeci ja som to zistila a aj si precitala ze sa s niektorymi chcel stretnut ale myslim ze sa ani raz nestretol. neviem mu naspat doverovat. viem ze mi aj klamal ze povedal ze uz to neurobi a urobil to znovu a znovu. neviem ako mu mam opat zacat verit. stale ho zo vsetkeho upodozrievam

milovna

rob presne to aj ty,nech sa citis lepsie,ze mu to vracias.nech zisti ake to je,a ked nepomoze vykasli sa nanho.lubit ta moze,ale flirtovat nie,bohuzial to robi,takze v tom musi byt nieco,co ho moc bavi,tym padom sa da z toho len vykrystalizovat,ze mu nestacis,kasli nanho.zamiluj sa do ineho co to robit nebude a mas svaty pokoj

meggy10

ale jka som myslela ze vopred mu aktivuje plusko poprosi ho aby jej ukazal svoj pokec a aby jej ukazal aj archiv a hned uvidi ked ma charakter a hlidaceho psa moze si dat na heslo cize pristup k nemu mala by ona, alebo dala by si veci na USB a precitala, ale ako pise lost toto moze byt dobre. ja na tvojom mieste nevaham.

lost

Tak by mozno bolo dobre to zahrat na to ze mu to niekto omylom kupil, chybou. :D
Alebo potom napisat e-mal ze vyhrali ste plusko (falosny email priamo od adresy napr: piliuisikioi@aizieiti.isiki alebo nioi_irieipiliyi@iaizieiti.isiki) - odmyslite si ite "i"cka, nechcem aby to google nasiel. :D

purblanka

ale on na to príde,ked mu aktivuje plusko,lebo pred koncom tych dní,čo zaplatí,príde upozornenie poštou,že to končí,-ak nevie heslo,má smolu,ked si otvorí jeho poštu.

lost

Ak vie robit s PC tak odhali, moze odhalit take viditelne programy ako je HLidaci Pes (nikdy som ho nevidel, ale len tak tipujem).
Skor by som stavil na keylogger, ktory sa dokaze skryt naozaj dobre (bezi v systeme neviditelne), alebo ak chces mat naozaj istotu ze ta neodhali stavil by som na hardware keylogger - to je ako USB kluc a dava sa medzi PC a klavesnicu, teda medzi ten VSTUP, tak sa nepozire dozadu PC tak to nema sancu odhalit. Ale stoji to eura, neviem kolko mozno 10, mozem pozriet ak by niekto chcel.

meggy10

victoria poznas program hlidaci pes? tam zaznamenava vsetko co pisal co mu prislo co robil aky priecinok si vytvoril, proste vsetko a tak by si uz vedela, alebo nech ti ukaze pokec ty mu aktivuj uz vopred ten balik plus a tak chod na archiv rp-ciek a tiez tam budes vsetko mat co si pisal.

purblanka

všetci vieme,že internet,má svoje klady,ale aj zápory.Ja to mám tiež podobné.Ale,chcem mu dôverovať.Ja som na nootbuku,a on vedľa na pc,nech si robí čo chce.Ľúbime sa,a ak si nájde nejakú,tak čo si pomôžem??Aj my sme sa spoznali cez net.

isabella

a ty mu ako veris, ze sa so ziadnou nestretol??? aj ja som mala takeho magora a tiez som mu naivne verila, ze s tym vypisovanim prestane a ze sa urcite so ziadnou nestretol, lenze potom ma zivot prefackal a zistila som, ze sa nie len s druhymi stretaval, ale s nimi aj spaval... hned ten den ako som to zistila som sa s nim rozisla, nervy sice v kybli, ale dnes som konecne stastna a najradsej by som na toho debila zabudla, pretoze moja dovera k chlapom je prave preto uplne na bode mrazu... utekaj kym je cas, on iny uz nebude...

victoria303

no lenze to bolo uz pred pol rokom a povedal ze on si uz s nikym nepise..len ja nemam istotu ci si nahodou nevytvoril novy nick len aby som ja na to nedosla. ja neviem co mam robit my sa mame radi a rad by som mu aj verila len ked on mi nechce s tym pomoct aby my trosku tlkol do hlavy ze mu mam verit ze ma lubi ...on povie ze co mam robit ked mi neveris a pritom je to jeho vina predtym som mu verila nez som nasla ze si pise na pokeci