dovolenka

barbinka

nikuska: prepáč, ale povrchným ľuďom nemám čo závidieť.... A keď už ide o to vianoce a silvestra chcem jednoznačne tráviť na slovensku , niekde na horách, kde je sneh. Ja tiež cestujem, ale na rozdiel od teba, si tu nepotrebujem vymýšľať témy a zavádzať ľudí.

meggy10

matko-tatko dakujem, ale spravaj sa slusne a na pokec chod ty ci ty si ta nikuska? necudovala by som sa:D krava do kozy, trááápne:D

lost

matko-tatko - a co tak cookies ;)
nemusi to byt len provider ktory to dokaze zistit, je mala pravdepodobnost ze je to zdielana IP a prave v tom rovnakom case pise iny clovek, dalsie veci co zdravie vidi su : prehliadac, operacny system, rozlisenie, farebna hlbka, + existuju metody na zistenie viac info o danom PC

datelinka

ludia, uz si zapamatajte toto koncove stvorcislie z IP adresy!!!!
pripomeniem niektore z nazvov tem:
som zufala, nechcem zit,
dnes mi potvrdili HIV virus,
neviem dychat,
a mnozstvo (hlupych) prispevkov v inych temach.
a vcera sa tiez bavil(a) na vas ucet.

lost

meggy10 - kamos bol na Anktartide a pochvaloval si to :D:D
Dalsi bol na Maldivoch a povedal ze vsetci su vo vode alebo pod vodou, akurat take miesto pre lezavy typ ludi na plazi, male ostrovceky, obehne za 30 minut :D
Ale taky Sibir nevyzera zle, popripade Namibia :D

meggy10

nikuska tato tema nema zmysel co si vlastne chcela od nas pocut? ved ani otazku si nepolozila. uz by si mala ist,ja mam ale hroznu dilemu neviem si vybrat medzi Anktartidou, alebo Male divy.:0)))

nikuska19

kazdy ma pravo si zalozit temu.... "barbinka" zavidis ze ? :)))) dakujeeeem vsetkym ktori mi poradili tiez si myslim ze Kuba , velmi rada tam chodim , tie banany ktore su na kube su ine ako tie nase v tescu ta chut sa neda porovnat , uz teraz sa tesiiiiiiiiiiim na vianoce