buducnost

Príspevok v téme: buducnost
unhappy

ahojte.mam takyto problem.moj priatel mi hovori ze zo mna nikdy nic nebude.ze na nic nemam talent, ze viem sediet len nad knihami a ucit a nic ine.chcela by som ist studovat informatiku a on stale ze co s tym chcem preboha robit...podla mna je to dobry vyber.ja uz fakt neviem.stale ze kolko je sikovnejsich a lepsich odo mna a to sa ucim na same jednotky.uz som zufala z toho.caka ma jeden z najdolezitejsich krokov v zivote-vyber vysokej skoly a on ma vobec nepodporuje...este mi vravi ze radsej ostan doma ked nevies kam chces ist :(

patrisia

kasli na priatela.ak ti vravi ze nemas talent tak to fakt nepochopim lebo kazdy ma na nieco talent.ide o tvoju buducnost a ak si myslis ze to zvladnes a bude ta to bavit tak chod za tym.

Sibo

Studujem informatiku v BA ...

ono to, ze budes mat dobry plat to je pravda. To, ze mas istu buducnost atd... lenze studovat informatiku to je VELMI NAROCNE studium. Ci uz si vyberes FEI alebo FIIT alebo na UK ... to tomu budes venovat uplne vsetek svoj cas ;) cely den skola, ku veceru nejake prace a projekty a na vikend ucenie ;) a potom firma ta bude vlastnit, ked skoncis skolu ;) 8hod sichta sa bude predlzovat aj na 12 hod, lebo sa daco pokazi a bude to treba spravit ;) ... Tie peniaze si nebudes mat kedy uzit ani ... ;) A pocas studia sa iba "nehras" ratas uplne kraviny ako fyziky, matiky atd. ;) ... Ono milujem, ked niekto zavidi informatikom, ale nikto netusi kolko sa kvoli tomu museli namakat a kolko makaju ...

Inac ked mas same jednotky tak sa mozes rozhodnut kde ;) FEI ta vezme ... ale vsetky spoluziacky kvoli narocnosti studia nadavaju, ze mali ist radsej na medicinu ;) ... informatika je o rozmyslani o stalom rozmyslani nie o uceni naspamat ;) .. musis vediet, ci sa radsej ucis nieco nejake zaujimavosti z dokumentov ;) tak chod na medicinu, alebo daco podobne ;) ... ak rada stale pocitas, riesis problemy vtedy chod na informatiku ;) vela stastia ;) ...

Denz

problem v muzoch je ten,ze neznesu mudrejsiu zenu ako su oni......
Podla mna 90%chlapov je takych.
A ja som v tych desiatich percentach:))
Lubim vsetky zeny_:))))))))))

m.i.s.o

To ze ti hovorí ze si neschopná, je typický trik manipulátorov, klesne ti sebavedomie a zacnes mu zobat z ruky. Zbav sa ho

0vecka

ono je dost mozne ze slecna nema absolutne ziadne technicke myslenie potom to asi nieje naj napad ist na taku skolu .. ale je pravda ze jej toho typka musia vsetky kamaratky zavidiet :) aj kebyze je to vsetko pravda tak povedat jej aby sedela doma .... mozno to je nejaky milionar :)

unhappy

aj to je problem..CHALANI! ze budem dakde v blave na intraku a budu tam mat doslova kurvu zo mna...ja budem mat dost inej roboty ako sa tam za inymi obzerat..ale bohvie.ozaj neviete na ktore vysoke skoly ma zoberu vdaka priemeru na 100% bez prijimaciek?

unhappy

on je momentalne nezamestnany...viete co...pojdem si za svojim lebo fakt ide o moju buducnost a to co vystudujem ma bude zivit cely zivot...a chlapi prichadzaju aj odchadzaju...a clovek nikdy nevie..skola je vacsia istota ako chlap :)

anonym_6805

unhappy ty by si mala byt HAPPY hlavne na seba hrda a nie sa s niekym zahadzovat,ved sa jedna o tvoju buducnost dievca :-)
mozno aj trochu ziarli ten tvoj priatel,lebo tam budes vacsinou iba s chalanmi a co ked sa najde niekto lepsi od neho?? lebo on sakra vie,ze eni bez chyby a existuju o mnoho lepsi chalani ako on,len ty to teraz este nevies :-)