buducnost

Príspevok v téme: buducnost
unhappy

ahojte.mam takyto problem.moj priatel mi hovori ze zo mna nikdy nic nebude.ze na nic nemam talent, ze viem sediet len nad knihami a ucit a nic ine.chcela by som ist studovat informatiku a on stale ze co s tym chcem preboha robit...podla mna je to dobry vyber.ja uz fakt neviem.stale ze kolko je sikovnejsich a lepsich odo mna a to sa ucim na same jednotky.uz som zufala z toho.caka ma jeden z najdolezitejsich krokov v zivote-vyber vysokej skoly a on ma vobec nepodporuje...este mi vravi ze radsej ostan doma ked nevies kam chces ist :(

anonym_6805

medzi ludmi to chodi tak,ti,ktori nam praju,tak nas podporia,ale ti co nam zavidia nas budu odhovarat,je to proste tak....

Deee

unhappy prosim ta, s kym to chodis? my vo firme platime take prachy za ludi co nam robia pocitace, internet, stranky, administraturu na nete...ak mas bunky na informatiku a bavi ta to chod na informatiku, nastupny plat mojho znameho po skole a bez praxe bol 800 €...a priatela asi vymen ako notebook, za novsi model, lebo takto potapat kocku so samymi jednotkami sa nepatri, ps:a on kolko zaraba?

unhappy

nie nestuduje, chysta sa teraz ist narovnako. viete len on si mysli ze studovat informatiku je len spravit nieco vo worde exceli a konec.ale programovat je ina sranda, je to ako naucit sa novy cudzi jazyk.vcera ma sfukol ze to nemoze byt take tazke ze on by sa to urcite za 2 tyzdne naucil

hestia

moja spolubývajúca na priváte študovala informatiku a tiež sa všetci divili, že baba a takýto predmet študuje a bola najlepšia v triede teda predbehla aj chalanov, a tých bolo asi tridsať a dievčat päť vrátane nej
tak sa vykašli nato čo si iní myslia a študuj čo ťa baví, veď kde sme aby sme rozlišovali čo môžu a nemôžu dievčatá študovať

zuzka:)

áno, je pravda, že IT sa venujú častejšie chlapi, ale kvôli tomu, že si dievča, nemôžeš študovať, čo ťa baví? a okrem toho sa aj dobre učíš. tak prečo nie? Informatika je veľmi perspektívna a jedno z mála odvetví, na ktoré kríza nemá vplyv..
A tvoj priateľ študuje na výške?
A "ostať doma" je naozaj najhoršie riešenie, v dnešnej dobe.

unhappy

no lebo vsetci mi hovoria ze tam ini kockaci idu a takto.lebo mna informatika bavi len nemam cas venovat sa jej aj vo svojom volnom case...viac sa zdokonalovat a tak...ale velmi by som to chcela studovat.podla mna ma informatika najvacsiu buducnost...len je divne ze to chce dievca studovat..hrabat sa v pocitacoch, programovat a tak

zuzka:)

Myslim, ze v buducnosti bude mat problemy skor tvoj priatel nez ty..ak mu uz toto vadi, tak potom neviem
Ale kazdopadne, studuj dalej:)

brrrm

Dievca, informatika je dobrý výber,najmä na dievča, na EU v BA ťa s takým výborným prospechom zoberú hneď. A čo sa tvojho priatela tyka, kasli na neho, on by ťa mal podporovať a nie šliapať po tebe. Čo dokázal on, keď teba tak kritizuje úplne bezdôvodne. Kašli na takého chlapa

hestia

a to myslíš vážne že takýto exemplár je tvojím priateľom? Podľa mňa si si vybrala dobrú školu ale zlého priateľa