Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

konecne som nasla tu najlepsiu spiraluuu

Príspevok v téme: konecne som nasla tu najlepsiu spiraluuu
glacierka

ahojte, takze som sa chcela podelit s vami s mojim objavom.. mam tak stredne dlhe mihalnice, musim si ich malovat, lebo su takmer priesvitneee.. dlhsie som pouzivala od maybelline the colossal volum express mascaru.. aj ine som vyskusala veru, aj od pupy bola jedna dobra... ale najlepsia jeeeee max factor false lash effect, je trosku drahsia, no stoji zatooooooo =)

sophinka_

aluska mam pocit, ze cca 15-16eur v dm.. viac nie.. a zrejme ani menej :D ..kupila som si ju minuly tyzden a som veelmi spokojna.. doteraz som pouzivala masterpiece a tato je fakt este lepsia :)

LILIII

....dievcence dnes som si kupila Max spiralu je uuuuzasna este ze vas mam teda ste mi super poradili moc dakujeeeeem

mala som obe

a podla mna je lepsie M...
ako nova bola ona lepsia ale skor zaschla, teda Masterpiece Max je lepsia a basta !

papaja

ziskala aj v casaku Emma ocenenie top kozmeticky vyrobok roka takze asi bude fakt dobra...mne najviac vyhovuje jedna s podobnym nazvom od Ysl,ked sa minie skusim tuto aj ked cena je zrejme vyssia

papaja

ziskala aj v casaku Emma ocenenie top kozmeticky vyrobok roka takze asi bude fakt dobra...mne najviac vyhovuje jedna s podobnym nazvom od Ysl,ked sa minie skusim tuto aj ked cena je zrejme vyssia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.