Nadváha a sex

Táto diskusia patrí k článku: Nadváha a sex
Nadváha a sex

Nadváha so sexuálnym životom môže, ale nemusí súvisieť. Veľmi často sa však človek s nadváhou za svoje kilogramy hanbí. Hanbí sa vyzliecť, nechce, aby sa ho jeho partner dotýkal na partiách, za ktoré sa hanbí, nechce sa milovať za svetla a výsledkom je, že sa sexu vyhýba.

mircok

ak je zena pekna v tvari a je mila, vie sa chovat, tak nevidim dovod, preco by s nou normalny zdravy chlap nechcel viac. mne osobne trocha nadvahy vobec nevadi, mal som priatelku moletku, kazdeho chlapa nevzrusuje kost a koza.

anitka30

myslim si, ze kazda zena je svojim sposobom krasna. ved su predsa aj muzi, ktorym sa taketo zeny pacia, nedaju na baculky dopustit a je ich celkom dost :) aj v mojom okoli.

0vecka

Dienda no napr do zadku a stehien a do prs nejde absolutne nic. Raz som ejdnu stretol ktora od zaludka nahor vyzerala dost chudo a od zaludka dole zase riadne tlsto... to je blbe ukladanie

0vecka

moja teoria je taka ze su zenske ktorym pristane trocha tuku a potom take ktore musia schudnut lebo sa im to blbo uklada

0vecka

Mimma to sa fakt neda tak povedat. zalezi na vyske ale aj na Tom ako je ten tuk rozlozeny... su napr zeny ktorym sa to drzi len na bruchu a zadku maju pneumatiku jak neviem co a prsia ziadne utle ramena a to vyzera naprd.. alebo potom mas take co proste maju ten tuk vsade sa to rozlozi a vysledok je celkom slusny... ale principialne 70kg pri 170cm je uplne v pohode