Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moj ocino velmi zle vidi. Na prave oko nosi 5,5 bioptrie, na lave 6,5 bioptrie. Po?uli sme o lie?be excimerovým laserom. Má 53 rokov,problemy s ocami ma od 28 roku taktiez ma aj slabsi sluch. Ine ochorenia nema,z krvných vysledkov ma zvyseny cukor. Ak by

Otázka

Moj ocino velmi zle vidi. Na prave oko nosi 5,5 bioptrie, na lave 6,5 bioptrie. Po?uli sme o lie?be excimerovým laserom. Má 53 rokov,problemy s ocami ma od 28 roku taktiez ma aj slabsi sluch. Ine ochorenia nema,z krvných vysledkov ma zvyseny cukor. Ak by ste boli taka dobra a poradili na aky dlhy cas je mozne byt lieceny excimerovym laserom, a akí pacienti do tejto kategórie spadaju.

Odpoveď

Excimerovým laserom sa dajú korigovať=odstrániť dioptrie,ktoré používate do diaľky.Nepíšete,či otec používa plus alebo mínus dioptrie.Pri mínusových dioptriách sa vami uvádzané dioptrie dajú odstrániť,po operácii však bude potrebovať okuliare na čítanie.Ak má plusové dioptrie sa dajú zoperovať len do +5,0 dioptrií.Výkon je v lokálnej anestéze,nebolestivý, po operácii ide pacient domov.Pred každou operáciou je nutné vyšetrenie.Presnejšie a podrobnejšie sa dočítate na internet. stránke www.excimer.sk.

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať