Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý deň, mám 2,5ročného syna, ktorý má od februára každé 3 týždne angínu. Naša doktorka je zúfala, už dobral aj lieky na imunitu Luivac 3 mesiace a teraz už berie Imunoglukán, ale nijako to nezaberá. Pravideľne po troch týždňoch alebo mesiaci dostane an

Otázka

Dobrý deň, mám 2,5ročného syna, ktorý má od februára každé 3 týždne angínu. Naša doktorka je zúfala, už dobral aj lieky na imunitu Luivac 3 mesiace a teraz už berie Imunoglukán, ale nijako to nezaberá. Pravideľne po troch týždňoch alebo mesiaci dostane angínu. ster je bežný, nič špeciálne.. Ale chcem sa opytať, či to nesúvisí so mnou, ja mám stále na krčku maternice streptokoka, ktorý vraj u detí sposobuje angínu.. neviem či by sme si ho mohli posuvať, či je to možné... Ak áno, rada by som to riešila, lebo už sa nemôžem pozerať na môjho malého syna, ktorý funguje vpodstate stále na antibiotikách.

Odpoveď

Nepredpokladám súvislosť medzi gynekologickou infekciou u vás a angínami vašeho 2,5 ročného dieťaťa. Mali by ste si ale v rodine dať urobiť výtery z krku a nosa, či niekto z dospelých alebo detí, ktorí prichádzajú do blízkeho kontaktu s vaším synom, nie je nosičom infekcie horných dýchacích ciest. U dieťaťa by som odporúčala imunologické vyšetrenie a ak dosiaľ nebolo aj odborné krčné vyšetrenie.

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať