Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dobrý deň , Chcela by som sa spytat ci je normalne ak po 4 mesacnom uzivani roacutanu pretrvava tvorba vyrazok na mojej tvari .Beriem 20mg denne vaha 55kg ,vacsia davka by mi sposobovala vacsie tazkosti preto moj lekar zacina nizsou .Moje reakcie na anti

Otázka

dobrý deň , Chcela by som sa spytat ci je normalne ak po 4 mesacnom uzivani roacutanu pretrvava tvorba vyrazok na mojej tvari .Beriem 20mg denne vaha 55kg ,vacsia davka by mi sposobovala vacsie tazkosti preto moj lekar zacina nizsou .Moje reakcie na antikoncepcu akeholkolvek druhu su negativne a sposobuju mi vyrazky .TSH hormon mam znizeny ,endokrinologicka mi povedala ,ze to nema vplyv na akne .....Je mozna nejaka liecba co satyka upravy hladiny hormonov ,pretoze sa domnievam ,ze pricina mojich akne je prave hormonalna ...dakujem

Odpoveď

Mali by ste užívať aspoň 30 mg denne a túto dávku asi 9-10 mesiaocv... (Celú odpoveď si môžete prečítať na www.akne.sk)

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať